niedziela, 26 czerwca 2022

Sport

  • 12 komentarzy
  • 7172 wyświetleń

I Zawody Pływackie

W sobotę 21 stycznia na Pływalni Miejskiej odbyły się pierwsze Zawody Pływackie zorganizowane przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Grajewie. Gospodarzem imprezy był kierownik Pływalni Miejskiej Pan Dariusz Brzózka. W rywalizacji na dystansie 25 m. w różnych stylach pływackich wzięło udział kilkudziesięciu zawodników i zawodniczek.

Zwycięzcy w poszczególnych kategoriach otrzymali nagrody i medale ufundowane przez organizatora. Młodym sportowcom dopingowali rodzice zgromadzeni na widowni. Nad bezpieczeństwem zawodów czuwali ratownicy Pływalni Miejskiej.

 

 

sobota, 25 czerwca 2022

FESTYN SKRZATÓW U-6

Komentarze (12)

Gratuluję organizacji.

wg moje oceny brak organizacji, /

Totalny brak organizacji

Chaos wynikał z tego, że to pierwszy raz. Każde następne będą lepsze! Głowa do góry i płyniemy :))

sie nam kierownik lansuje:)

Jak się zatrudnia ludzi którzy nie mają pojęcia o sporcie to czego oczekiwać :)

W Grajewie krytykuję się wszystko i wszystkich tylko dlatego, że ktoś stara się i podejmuje jakieś inicjatywy . Słabe i małostkowe.Nie wiem tylko czemu ma to służyć ?

ostatnio to w ogole taka atmosfera sie zrobila na basenie ze odechciewa mi sie tam przychodzic

Bylo bardzo fajnie córka szczesliwa wrocila do domu, bardzo jej sie podobalo. Dzieciaki sie swietnie bawily tylko dorosli jak zwykle szukaja dziury w calym.

Julia i Monia Gratuluje

A kiedy nastepne?czy juz wiadomo

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.