Kultura i rozrywka

  • 15 komentarzy
  • 11632 wyświetleń

Historia dla Czarka to pikuś!

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Historycznego

Drugiego marca w Szkole Podstawowej nr 32 w Białymstoku odbył się Finał Wojewódzkiego  Konkursu Historycznego w kategorii szkół podstawowych.
Wielki sukces w konkursie odniósł uczeń Szkoły Podstawowej w Szczuczynie Cezary Karwowski, który uzyskał tytuł Laureata.
Czarek jako laureat ma zapewnioną oceną celującą na koniec roku szkolnego z historii, jest również zwolniony z końcowego egzaminu po szkole podstawowej.
Czarka do konkursu przygotowywał nauczyciel historii Jacek Kowalewski.


Gratulujemy tak wielkiego sukcesu i życzymy powodzenia w następnych etapach edukacyjnych.

Komentarze (15)

Gratulacje Czarek. Sąsiadka

moim zdaniem zwolnienie z egzaminu podstawowego jest bledem. Wkoncu pytania nie sa tylko z dziedziny historii. Pozwolmy mu tez wykazac sie z innych dziedzin. Jesli czyta to sam zainteresowany to podejdzie do tego egzaminu. A jesli bedzie wolal siasc na laurach to juz jego wybor. Gratulacje.

Brawo Brawo i jeszcze raz Brawo.

Świetnie, gratulacje, tym bardziej, że taki sukces już w 5 klasie. Z tego co wiem, w innych dziedzinach też ma osiągnięcia.

zgadzam sie ze studentem ;) niech wybierze sie do ZS2 w przyszlosci to zobaczymy czy historia bedzie dla niego pikusiem

Tak trzymać! Gratulacje! :)

Czarku! Gratuluję!
P.S. do życzliwego Studenta: Czy udzielasz rad (jeśli uznać Twoją wypowiedź za radę, bo wygląda to raczej jak ultimatum) z własnego doświadczenia? Jeśli tak, to wnioskuję, że jesteś studentem wszystkich kierunków świata i masz tytuł profesora. A może tak boli czyjś sukces?! Następnym razem zastanów się, czy gratulujesz, czy ironizujesz - Twój wybór...

do Studenta: jakis analfabeta zazdrości :] Gratuluje i życzę dalszych sukcesów:)

co za madry narod: karolina, studentka 21. To tylko propozycja. Chlopak osiagnal sporo jak na swoj wiek ale w przyszlosci matura go czeka i obowiazkowa matma. A taki egzamin jest dobrym sposobem na robienie kolejnych krokow przygotowawczych, ktore go czekaja w przyszlosci jak chociazby egzamin gimnazjalny. Przeciez ten egz. Podstawowy pozwoli mu na sprawdzenie sie w innych dziedzinach nauki. Niczym tu nie ryzykuje. Sprawdza tylko ogolna ocene z tego etapu zycia. Czarek idz przez zycie z uniesiona glowa. Powodzenia.

No tak egzaminem po szkole podstawowej będzie sobie powtarzał do matury... Zazdrośc przez Ciebie przemawia...

Oczywiście Karolina, Student zazdrości dla 11-latka wygrania konkursu xD i go to bardzo boli xD Karolina zastanów się trochę ;] no kto może zazdrościć czegokolwiek dla piątoklasisty ;]

Dyziu, a ty masz problemy z językiem polskim. Nie "dla piątoklasisty" tylko "piątoklasiście' i nie "dla 11 latka" tylko "jedenastolatkowi". Poznaj swój ojczysty język a potem wypowiadaj się. A co do Czarka, to bardzo zdolny chłopiec, szóstkowy uczeń, wspaniały recytator i tak pięknie czyta w kościele.

Gratulacje:D a inni laureaci z naszych okolic? są jakieś informacje?

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.