czwartek, 28 października 2021

Kultura i rozrywka

  • 8 komentarzy
  • 15981 wyświetleń

Dzień Dziecka z MLEKPOL-em

Dzień Dziecka z MLEKPOL-em
1 czerwca 2011 r. - Dzień Dziecka z MLEKPOLEM

„MLEKPOL DZIECIOM” pod takim hasłem Spółdzielnia Mleczarska MLEKPOL zorganizowała Dzień Dziecka w Grajewie (1 czerwca) oraz Kolnie (2 czerwca). Oficjalnego otwarcia imprez dokonał Edmund Borawski - Prezes SM Mlekpol w Grajewie. To już kolejny rok, w którym MLEKPOL organizuje Dzień Dziecka dla uczniów grajewskich oraz kolneńskich szkół podstawowych.
Dzieci z pełnym zaangażowaniem uczestniczyły w konkursach oraz turniejach. Organizatorzy zadbali o to, by nikomu nie zabrakło nagród. Zabawa była doskonała. Dzieci oblegały stoiska zręcznościowe, konstruktorskie, cyrkowe oraz plastyczne. Każdy z uczestników imprezy mógł spróbować swych sił w dojeniu krowy. Natomiast dzieci, które rozpierała energia testowały wytrzymałość zabawek dmuchanych. W trakcie imprezy rozegrane zostały także zawody sportowe – zwycięzcy otrzymali atrakcyjne nagrody. W tym roku nikt nie mógł się nudzić.
Podczas obchodów Dnia Dziecka MLEKPOL przygotował degustację swoich produktów. Każdy chętnie sięgał po jogurty, maślanki, serki oraz mleko produkowane przez SM MLEKPOL. Jednym z oczekiwanych przez dzieci punktów programu były lody, które zapewniła firma Koral.
Wszystkie atrakcje zorganizowane przez SM MLEKPOL z okazji Dnia Dziecka byłby bezpłatne.
Grajewo oraz Kolno, to miasta w których SM MLEKPOL ma zakłady produkcyjne i jest jednym z największych pracodawców.
Spółdzielnia Mleczarska MLEKPOL z Grajewa to niekwestionowany lider mleczarstwa w Polsce. Najbardziej znane marki Mlekpolu to Łaciate, Milko i Mazurski Smak. Spółdzielnię tworzy 12 zakładów - w Grajewie, Kolnie, Mrągowie, Sejnach, Zambrowie, Augustowie, Bydgoszczy, Sokółce, Dąbrowie Białostockiej, Radomiu, Zwoleniu i Gorzowie Wielkopolskim.

fot. e-Grajewo.pl

Komentarze (8)

a dzieci i młodzież ze szkół, z poza Grajewa to co?

reszta dzieci chętnie by też się pobawiła

moje dziecko chodzi do Grajewa do szkoły ale kunegunda ma racje że wiekszosac spoza grajewa sa udziałowcami mleczarni a ich dzieci są pomijane z tych imprez.

jakie pomijane!!!to były dzieci z normalnych szkół!

każdy mógł przjść z dzieckiem nie była to impreza zamknięta

IWa ma racje to nei była impreza zamknięta każdy mógł wejść mój synek jeszcze nie chodzi do szkoły mimo to byliśmy i zrobiliśmy sobie Dzień Dziecka

mogły przyjechać dzieci z poza Grajewa nikt by nie wygonił by się bawiły

a kto poinformował o tej imprezie wiejskie dzieci,

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.