piątek, 28 stycznia 2022

Wiadomości

  • 11 komentarzy
  • 11541 wyświetleń

Dziękujemy za 2007 rok

e-Grajewo.pl jest portalem informacyjno-reklamowym. Gromadzimy informacje na temat życia mieszkańców Grajewa i okolic. Intuicyjna obsługa, duża interaktywność sprawiły, że co miesiąc odwiedza nas duża liczba internautów. Odwiedzającymi są ludzie w różnym przedziale wiekowym. Posiadamy działy skierowane do dzieci i młodzieży jak i osób starszych. Notujemy otwarcia z dalszych regionów Polski i świata.

Miniony rok 2007 był kolejnym rokiem wzrostu oglądalności portalu e-Grajewo.pl.  W miesiącu grudniu  odnotowaliśmy średnio 10690 wywołań na godzinę ( maks. 28717 11.12.2007r.). Wywołań dziennie  zliczyliśmy 256569 ( maks. 303602). Użytkowników wizytujących dziennie stronę www.e-grajewo.pl jest blisko 6500   (maks. 7333  18.12.2007r.).
W październiku zmieniliśmy firmę, która dostarcza nam serwery, mamy nadzieję że przeglądanie stron jest  teraz o wiele przyjemniejsze.  Uruchomiliśmy nowe działy: Kino,  eKobiety oraz e-Cycuszki ( tylko dla dorosłych).  Byliśmy patronem medialnym różnych imprez kulturalnych oraz sportowych.  Promujemy aktywny styl życia - patrz  "Grajewskie  Morsy" .
W naszym dziale Ogłoszeń Lokalnych znajdują się setki stale aktualizowanych ofert.

Jeszcze raz dziękujemy
Zespół e-Grajewo.pl

Masz swoje poglądy? Tu jest miejsce, gdzie możesz je wyrazić! Pamiętaj o tym, że nie tolerujemy niecenzuralnych wypowiedzi i wulgaryzmów. Wymieniaj poglądy a nie obelgi i pomówienia.

Czekamy na Wasze interesujące komentarze i opinie! Masz pytanie, problem lub propozycję? Skontaktuj się za pomocą formularza.

czwartek, 27 stycznia 2022

50 osób zakażonych w Grajewie

Komentarze (11)

alez prosze bardzo ;D

"Masz swoje poglądy? Tu jest miejsce, gdzie możesz je wyrazić!" - akurat. 80% moich w których krytykuję e-grajewo nie jest publikowanych. Zresztą chyba nie tylko ja zauważyłem, że nie każda wypowiedź spełniająca warunki zamieszczenia jest publikowana.

"nie tolerujemy niecenzuralnych wypowiedzi i wulgaryzmów" - od kiedy? W wielu komentarzach przewijają się wulgaryzmy i mimo to egzystują sobie bez przeszkód na łamach portalu.

Bo musisz zastosowac sie do tego polecenia " Wpisz ponizej wynik dzialania: dwa dwa (wynik liczba) i wtedy twoj komenatarz zostanie opublikowany

ja pisalam juz duzo komentarzy a jeszcze zaden nie byl pokazany :-(

Piotrek kiepski żart

nie przesadzajcie z wyskakującymi reklamami:/ to potrafi czasem człowieka zdrowo zdenerwować

ciastek mam podobne poglądy jak TY ,moje komentarze tez nie ukazują się lub są obcinane ze względu na krytykę PO oraz działań tego portalu jako zaplecze tej partii,nigdy nie używam wulgaryzmów a mimo to nie wszystko przechodzi przez admina........szkoda bo poglądy i spory wszystkich od skrajnie lewicowych i prawicowych to jest właśnie polemika,kształtowanie poglądów i wyrobienie u innych czytających świadomosci o co tak naprawde idzie w tym kraju,trochę ten portal zachowuje się jak TVN lub Polsat,krytyka wszystkich ale nie swoich,więć jak czytelnik ma wyrobić sobie zdanie.....ale to juz problem e-grajewo.pl.

Zgadzam się z tym,że administrator nie wie co to jest wolne forum i nie ma prawa nie zamieszczać wypowiedzi nawet jeżeli są one nie zgodne z poglądem administratora. Większość moich wypowiedzi jest nie dopuszczona do forum pomimo, że nie używam wulgaryzmów. Administratorzy tej strony powinni się jeszcze dużo uczyć i dowiedzieć się co to jest wolność wypowiedzi na forum. Zastanawiałem się nawet, czy nie poinformować o tym fakcie Urzędu Spraw Konsumenta w Białymstoku bo przecież cenzury w naszym kraju nie ma. A może się mylę?? Co Pan na to Panie admin???

Zgadzam się z wypowiedzią "ciastka".
pozdrawiam

kOMENTARZE ZAWSZE DODAJĄ...WSZYSTKIE

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.