poniedziałek, 26 lutego 2024

Wiadomości

  • 20 komentarzy
  • 15561 wyświetleń

Dwie ofiary k. Rajgrodu

2 lipca 2007 na odcinku drogi 61 Rajgród - Barszcze doszło rano (ok. godz. 5.00)  do wypadku, w którym zginęli dwaj mężczyźni.

Samochód ciężarowy zedrzył się z osobowym BUS-em Renault (łotewskie i litewskie nr rejestracyjne). Po przybyciu na miejsce zastano ciągnik siodłowy z naczepą w rowie oraz zestaw bus z lawetą, który na skutek wypadku został rozczepiony i znajdował się na osi jezdni. W działaniach ratowniczych brały udział PSP Augustów, OSP Dreństwo i OSP Bargłów, PSP Grajewo, OSP Rajgród (przybyła jako pierwsza na miejsce wypadku), 4 karetki Pogotowia Ratunkowego - 2 z Augustowa i 2 z Grajewa. Jedna osoba poszkodowana z busa została zabrana do SP ZOZ w Grajewie (szesnastolatek), natomiast kierujący busem i pasażer zginęli na miejscu. Kierowca TIRa znajdował się na zewnątrz pojazdu z ogólnymi obrażeniami ciała, natychmiast udzielono mu pomocy medycznej.

Na miejsce zdarzenia przybyła grupa dochodzeniowa z KPP Augustów oraz Prokurator. Ruch był całkowicie zablokowany w obu kierunkach. Po przeprowadzonych czynnościach dochodzeniowych przez Policję oraz uprzątnięciu jezdni z pozostałości powypadkowych wprowadzono ruch wahadłowy. Ok. godz. 10.00 ruch odbywał się już w obu kierunkach.
foto - KP PSP Augustów
e-Grajewo.pl

poniedziałek, 26 lutego 2024

Most nad Narwią przybliży nas do Warszawy

poniedziałek, 26 lutego 2024

Przechwycili blisko 19 ton nielegalnego tytoniu

Komentarze (20)

5:30 trzy karetki w strone augustowa z grajewa :/ juz wtedy wiedzialem ze ukaze sie tragiczna wiadomosc na portalu :( a byli do tego jacys ranni???

Zapewne zaraz dowiem sie ze kierowca tira zawinił, no bo najłatwiej zrzucic wine na ' PENDZONCEGO TYRA'. Jezeli ktos wie wiecej o tym wypadku to prosze pisac w komentarzach.

bez kitu na tej drodze powinni tiry zablokowac rjgrod augustów jak oni wyprzedzaja na trzeciego i bzw i ty musisz uwazac a taka lama na ciebie moze wjechac i tu jest najniebezpieczniej w lato jak nad jezioro sie jedzie ...

kurde ludzie uważajcie, zycie jest takie krótkie

to nie nowosc to rutyna sasiadow ze wschodu

ja pierdziela o kuwa z tego nic nie można zrozumieć jakie kajaki i na którym polu. I czym je wieźli.

jak widze"lt" na aucie,scyzoryk sie otwiera.

To wina kierowcy busa - zasnął

Litwini w tirach to tragedia na tej trasie

nie zwalajmy winy na kierowców tirów bo nie zawsze są winni jak to się przywykło mówić

Prawdopodobnie ten wypadek nie był by tak makabryczny w skutkach, gdyby droga międzynarodowa jaką jest trasa na której doszło do wypadku spełniałaby podstawowe kryteria. Powinna to być conajmniej dwupasmówka. Kiedy w końcu doczekamy się normalnych dróg?!

jak nie zdejmiemy nogi z gazu to tych tragedi bedzie coraz wiecej

popatrz na samochody i pomysl czy mogli byc ranni

Bialy ma racje. Jak nie to to przynajmniej szerszy pas pobocza (tzw. service line). Zakladam sie, ze ktorys z kierowcow zjechal lekko na przeciwny pas i zaliczyli prawie czolowke.

"rolnik" bez urazy, ale ciągnik siodłowy to kabina tira właśnie ona ciągnie naczepę; nie taki ciągnik jakim jeździsz po polu - i to cię zmyliło ...

TO jest wina kierowcy busa. w Polsce jest dużo hoteli i restauracji z noclegami. Ale im się spieszyło....., zawsze sie wszystkim śpieszy lecz nie pomyślą że przez pośpiech mogą stracić ŻYCIE!!!!!
Tym się nie udało...... A kierowcy ze wschodu bardziej uważają na drogach niż kierowcy z Polski.

nie można tylko obwiniać kierowcy busu czy ciężarówki,bo oboje mają w siebie winy.Kierowcy uwarzajcie jak jedziecie bo może i wam się to zdarzy

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.