sobota, 18 września 2021

Kultura i rozrywka

  • 4 komentarzy
  • 4800 wyświetleń

Dni Grajewa. Młodzi zdolni, talent i kompetencja oraz energia i pasja!

Dni Grajewa. Młodzi zdolni, talent i kompetencja oraz energia i pasja!

Koncertowa sobota przy ul. Legionistów 9 (10.07) na Dni Grajewa 2021 rozpoczęła się występem grupy Ikarus Feel z Lublina tworzącej muzykę m.in. z pogranicza indie rocka i popu.

Panowie zachęcili do zabawy zbierających się coraz liczniej na placu przed sceną. Dobrymi dźwiękami i dowcipnym komentarzem wokalisty Daniela Gorala między utworami, jak najbardziej wprowadzili nastrój do dalszego świętowania.

Następnie z publicznością przywitała się młoda artystka - Daria Zawiałow z zespołem. Ta drobna (tylko fizycznie) postać porwała publikę i dała profesjonalny występ. Daria weszła na scenę i zrobiła co trzeba - wraz z gitarzystą o tajemniczym spojrzeniu, perkusistą z oryginalnym wąsem, optymistycznym klawiszowcem i śpiewającym basistą - zawładnęła słuchaczami i poprowadziła wszystkich do swojego muzycznego, ciekawego świata. Z rękami w górze i wersami Ich piosenek na ustach Grajewo nie chciało pozwolić muzykom zejść ze sceny.

Daria… my Ciebie też, bardzo!

Wtedy pojawił się Future Folk z charyzmatycznym forntmanem - Stanisławem Karpielem-Bułecką, który co najmniej do północy nie dał wytchnienia imprezowiczom. Góralska moc i energia unosiły się nad całym Grajewem, po prostu siwy dym!

 

Na terenach zielonych zorganizowano atrakcje dla dzieci, a przybyłe food trucki pozwoliły na spróbowanie przysmaków kuchni świata.

Organizatorzy: Miasto Grajewo, Grajewskie Centrum Kultury.


Dziękujemy za wspaniałe wrażenia!

foto, wideo e-Grajewo.pl

zobacz: Dni Grajewa 2021 (niedziela)

 

czwartek, 16 września 2021

Sukces Koła Gospodyń Wiejskich z Radziłowa

czwartek, 16 września 2021

Erasmus+ w SP1

Komentarze (4)

super, naprawdę fajne dni!
podobało mi się - dzięki

pozytywnie zaskoczony...:)

no ten bułecka - siwy dym!

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.