Sport

  • 5 komentarzy
  • 9972 wyświetleń

Brąz dla "Wissy"zapasy

Sukcesem zakończył się udział zawodniczek "Wissy" w Pucharze Polski Kadetek i Seniorek w Łukowie w dniach 5-7 listopada br.

Brąz zdobyły Ewelina Nerkowska w (kategorii 49 kg) i Agnieszka Milewska (65 kg).


- Szczególnie dumny jestem z faktu iż Ewelina Nerkowska w eliminacjach zmierzyła sie z aktualną Mistrzynią Polski w swojej kategorii i zwyciężyła. Liczę, że przy tak dużych postępach są realne szanse na to, by za kilka lat reprezentowała nasz kraj na turniejach międzynarodowych - powiedział trener zapaśniczek Grzegorz Zańko.
(BP)
foto - szczuczyn.pl

NOWY KONKURS...

Komentarze (5)

Witam! I znowu Wissa rozsławia podlasie. szkoda że nie ma kogoś kto by zainwestował w ten sport. Dziewczyny po raz kolejny nie zawiodłly na arenie krajowej!!! Wystarczy wspomnieć niedawne sukcesy K. Zalewskiej i E. Jarząbek... Brawa dla pana trenera, który "produkuje" kolejne talenty. Brawo dziewczyny!!!!!!!!!! Liczymy na dalsze sukcesy!!!

o i nawet bez błędu ortog. brawo no chłopcy gratuluję.

Ja pierdziu. Każdy myśli , że piłkarze Wissy grają extra, ale to co wyprawiają zapaśnicy to nie klasa wojewódzka a ogólnokrajowa . Czyżby przypadek ?- nie to doskonała i mozolna praca trenera i zawodników. Żeby tylko nie uderzyła im woda sodowa do głów, bo kisdyś mieliśmy nadzieje olimpijską - mistrzynię Polski i talent został rozmieniony na drobne! Ps.Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że Szczuczyn sportem stoi.

zawsze zpasy stały na najwyzszym poziomie tylko jak wszystko z resza jeden pan rozpiepsza nie umie pogodzic pilki z zapasami !!!!!!!niestety smutny to jest watek

Brawo dziewczyny oby tak dalej!!

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.