Warto przeczytać

Blogi modowe - rosną jak grzyby po deszczu

Blogi modowe - rosną jak grzyby po deszczu

 

Blogi modowe - rosną jak grzyby po deszczu

W ostatnich kilku latach furorę robią blogi o zróżnicowanej tematyce. Rosną jak grzyby po deszczu. Ludzie mają wzmożoną chęć dzielenia się z innymi swoimi przeżyciami, doświadczeniami oraz wiedzą. Już nie opisują swoich codziennych trosk tylko w pamiętniku. Chcą z innymi dzielić swoje troski i radości. Blog jest osobistą formą kontaktu z określoną grupą ludzi. Obecnie coraz rzadziej widzimy się ze znajomymi w tzw. realu, lubimy spędzać czas raczej samotnie, przed komputerem niż wyjść na miasto z przyjaciółką lub chociaż w domu spotkać się i pogadać. Z jednej strony jest to dosyć smutna wizja, ale z drugiej strony siedząc w domu główkujemy, rozmyślamy i zaczynamy spisywać swoje myśli właśnie w formie bloga. Ale jakie blogi są obecnie na topie? Jakie blogi czytamy i do jakich z chęcią wracamy? Czy blogi modowe są formą pokazania siebie?

Praktycznie za pomocą każdej formy przekazu, i tego elektronicznego i tego w realu możemy kontaktować się ze swoimi rówieśnikami i osobami mającymi podobne cele życiowe. Poszukujemy kręgu osób zainteresowanych konkretnymi rzeczami. Tak dzieje się w naszym codziennym życiu. Poszukujemy tego również w internecie, gdzie w szybki sposób możemy odnaleźć osoby z doświadczeniem w konkretnej dziedzinie. Możemy poczytać zarówno na forach tematycznych jak i na blogach o hobby którym się obecnie pasjonujemy, możemy wymienić się doświadczeniami, możemy komentować i dyskutować. 

Jakie blogi czytamy najchętniej: blogi modowe, kulinarne czy sportowe?
Lubimy czytać wszystko co daje nam przyjemność. Praktycznie dla każdego będzie to coś innego. Jedni lubują się w modzie i najchętniej to właśnie blogi modowe będą przez nich odwiedzane. Lubią się przebierać, podglądać nowości ze świata mody, fascynować się pokazami i stylizacjami celebrytów jak też blogerek czy blogerów. Dla inny interesująca może być tematyka kulinarna, ponieważ uwielbiają czarować w kuchni. Inni lubią podróżować i wymieniać się doświadczeniami i przygodami na blogach podróżniczych. Czasami wchodzimy na blogi ponieważ potrzebujemy na szybko znaleźć określone informacje lub odpowiedź na nurtujące nas pytania. Gdy niezapowiedziani znajomi mają wpaść niebawem to z chęcią posiłkujemy się sprawdzonymi przepisami zamieszczonymi na blogu pani Kasi czy Krysi. 

Blogi modowe - szał ostatnich lat.
Coraz częściej w sieci napotykamy się na blogi modowe. Zazwyczaj są prowadzone przez młode osoby, zarówno panów jak i kobiety. Oczywiście całkiem znane są również blogi starszych pań i panów, którzy także swoim wyglądem i stylizacjami przyciągają innych na swoją stronę www. Każdy z nas ma wewnętrzna chęć pokazania się innym , pochwalenia się swoimi osiągnięciami, ubiorem, nową sukienka czy biżuterią. Blog jest do tego odpowiednim miejscem. Wraz z rozwojem bloga możemy otrzymywać od firm rożne prototypy ubrań i dodatków do odzieży, możemy nawiązać również stałą współpracę, opartą na obustronnych korzyściach ze znana marką, firmą, projektantem. Dobrze prowadzony blog może również na siebie zarabiać. 

Piszemy, fotografujemy i dzielimy się swoimi doświadczeniami z chęcią. Coraz więcej i częściej opisujemy swoje doświadczenia. Ostrzegamy ludzi przed złem jakie nas dotknęło, dzielimy się własnymi małymi radościami, podpowiadamy i udzielamy rad jeżeli specjalizujemy się w określonej dziedzinie. Blog jest świetną formą komunikowania się z ludźmi i poddawania się ogólne pojętej krytyce.

 

Komentarze (0)

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.