środa, 17 kwietnia 2024

Sport

  • 34 komentarzy
  • 16623 wyświetleń

Bez Strefy Kibica w Grajewie

 8 czerwca br. na terenach przy klubie Hades odbył się piłkarski piknik z okazji meczu Polska - Grecja Euro 2012. Podczas imprezy zorganizowanej przez MOSiR, pod patronatem Burmistrza, mieszkańcy mogli korzystać z różnych atrakcji. Punktem kulminacyjnym była transmisja meczu Polska – Grecja na telebimie. Impreza była otwarta, kibice dopisali. Na wspólne przeżywanie emocji związanych z grą narodowej reprezentacji licznie przybyły całe rodziny i grupy znajomych.

Odbyty piknik było to wydarzenie jednodniowe, z jego organizacją wiązały się spore koszty.Niestety nie będzie spotkania kibiców i wspólnego oglądania meczu Polska - Czechy
na terenie Hadesu w Grajewie.
 
 


Kierownik Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji składa serdeczne podziękowania za pomoc w zorganizowaniu Piłkarskiego Pikniku z okazji meczu Polska- Grecja dnia 8 czerwca 2012 r. 


wtorek, 16 kwietnia 2024

BIEG WILKA NA BOISKU CZWÓRKI

Komentarze (34)

a po co w to dużo kasy wkładać? Podłączyć telewizor pod rzutnik i wyświetlić na ekranie kinowym jak filmy z "Kina pod chmurką", zrobić nieco miejsca i tyle starczy. Piwo sobie każdy sam może przynieść, ważne by tylko pozwolić je tam pić. To by w zupełności wystarczyło !

Róbcie następne wole to niż danzela

Oby jednak zdecydowali się na transmisje następnych meczy w tym tego jutrzejszego Polski z Rosją. Na otwarciu panowała niesamowita atmosfera i bardzo przyjemnie było oglądać wspólnie mecz.

Jak zwykle co dobre szybko sie konczy... My chcemy kolejna Strefe Kibica !!!

chcemy kolejna Strefe Kibica !!! Panie Przemku , Panie Adamie chcemy strefy kibica !!!!!

Chcemy Strefę Kibica!!!!! Zamiast jednego wieczoru z DENZELEM wolimy wieczory z NASZĄ reprezentacją!!!! Panowała niesamowita atmosfera wszyscy od małego do starszego w biało - czerwonych barwach kibicowali naszym chłopakom. Prosimy o kolejne cudowne wieczory!!! Żądamy kolejnych tak wspaniałych wieczorów i emocji!!!!

ads zgadzam sie z Tobą w zupełności

Chcemy strefy kibica!!! w Elku jest przez cale Euro.

Nie zamieszczacie wszystkich komentarzy! Po raz kolejny przekonałem się, że cenzura na e- grajewo ma się dobrze !!!

strefa kibica bardzo fajna rzecz :D lepiej cieszyć się z kimś :) lepsze emocje wtedy mamy i wgl. miła atmosfera

ROBIC STREFE KIBICA NA CZECHY!!! CALE GRAJEWO PRZYJDZIE!!!!!!!!!!!!

tak racja, czekamy na strefe kibica w sobote!!!!!!!!!!!!!!!!

na Czechy chcemy strefę !!!!!!!!

Zgadzam się w 100% z asd i Grajewianką !! ;)))

postawić kilka ławek, ewentualnie każdy weźmie jakiś kocyk i kibicujemy!

Akurat jeśli chodzi o pomysł z rzutnikiem to jest raczej nietrafiony bo teraz dzień jest długi i raczej słabo będzie widać mecz. Pozostaje telebim a jeśli chodzi o budki z piwem to w sumie nie muszą być :). Na pewno ludzie przyjdą tylko po to żeby obejrzeć mecz a piwko bedą mieli ze sobą.

Mam pytanie czy nie mozna byloby porozumiec sie z jakims browarem np; Żubr aby oni otworzyli strefe kibica w Grajewie. My dajemy teren oni sprzedaja piwo wspolnie placimy za telebim i wszyscy sa zadowoleni.

czyli jest meczyk w sobote na hds..?

Kaska,jeszcze nie wiadomo trwają rozmowy na ten temat ,jak będzie wiadomo to będą informacje ..

A jak wygląda kwestia uiszczenia abonamentu TV od tego odbiornika sygnału?

Musi być strefa ! Takie emocje trzeba przeżywać razem !!!!!!!!!!!!!!!

oka czekam na informacje ;)

No proszę, przecież będzie to wielkie święto narodowe, a skoro Grajewiacy chcą przeżywać je wspólnie to należy im na to pozwolić. Rzadko potrafimy tak się jednoczyć. A i na pewno jacyś sponsorzy by się znaleźli, a jak nie to na Straży Miejskiej można by było zaoszczędzić i pieniądze by się znalazły. ;)

Tak tylko, że taka impreza kosztuje miasto minimum 10 tys. złotych.

ale lipa refernedum odwołajmy burmistrza !!!!!!! Odebrał nam najlepsza przyjemność!!! Nie chcemy Danzela chcemy strefę kibica!!!!

I nie ma strefy. Żal tego Grajewa. Grajewscy włodarze nie potrafią zorganizować dla swojego ludu jedynie ważniejsze są ich własne interesy. ..

Z tego co mnie doszły suchy ma byc strefa kibica na finałowy mecz euro tylko co z tego :/ jak pewnie polacy do finału nie dojdą a sukcesem i tak będzie wyjscie z grupy.

no nie, nie wierze. jak Grajewiacy się nie kłócą, są zgodni to nic z tym nie robią! A jak są kłótnie i komuś się c oś nie podoba to i tak to jest. To jest nie do pomyślenia. CHCEMY STREFE KIBICA! Co za problem wystwic rzutnik i opalic mecz?! ja sie pytam co za problem.

Taki problem, że transmisja kosztuje grubą kasę. Ciężko zrozumieć?

Szanowni kibice! To, że ktoś kocha piłkę nożną nie zwalnia od potrzeby logicznego rozumowania. Tak się składa, że mamy akurat najdłuższe dni w roku (przypominam tym, którzy jeszcze tego nie zauważyli) i nie wypali pomysł wyświetlania meczu z projektora. Te lampy nie mają takich możliwości, aby naświetlić ekran o takich wymiarach bez, częściowego przynajmniej zaciemnienia. Na drugiej połowie meczu może coś by już było widać, chociaż w bezchmurny wieczór też jest to mało prawdopodobne. Pierwszej połowy zaręczam, że nie ujrzelibyście w ogóle. Jak będą Dni Grajewa to będzie już chyba po mistrzostwach, więc nie piszcie, że nie chcecie Danzela, bo wtedy strefa kibica będzie już nikomu i do niczego potrzebna.

problem jest taki, ze na publiczne wyswietlanie filmu czy meczu trzeba miec pozwolenie co nie jest tanie a neilegalnie nikt sie tego nie podejmie

super dzieki za te przezycia

Szkoda ze nie bedzie naprawde swietna zabawa , na pewno nie pojde na danzela bo to dopiero strata pieniedzy

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.