sobota, 2 lipca 2022

Warto przeczytać

Barbershop w stylu retro - jak go urządzić?

Barbershopy są coraz bardziej popularne. Poza fachem w ręku barbera, liczy się także wystrój wnętrza. Salon barberski to miejsce o niepowtarzalnym klimacie. Bardzo modny jest barbershop w stylu retro. Sprawdź, jak go urządzić!


Barbershopy są coraz bardziej popularne. Wielu mężczyzn chętnie odwiedza tego typu miejsca, bo wiedzą, że mogą tam liczyć na fachowe usługi strzyżenia i pielęgnacji zarówno włosów, jak i brody oraz wąsów. Poza fachem w ręku barbera, liczy się także wystrój wnętrza. Salon barberski to miejsce o niepowtarzalnym klimacie. Aby przyciągał klientów, musi być oryginalny. Bardzo modny jest barbershop w stylu retro. Sprawdź, jak go urządzić!


Styl retro - charakterystyka

Wyposażenie salonu barberskiego to ważna sprawa. To, w jaki sposób urządzisz swój salon wpłynie również na to, ilu klientów przyciągniesz. Wiadomo, że estetyczne, dobrze przemyślane wnętrze prezentuje się lepiej i jest w stanie przykuć uwagę wielu osób. Salon barberski to miejsce, które klienci wybierają często kierując się właśnie wyglądem. Dlatego zadbaj o to, by Twój barbershop prezentował się wyjątkowo. 


Retro to idealny styl do salonu barberskiego. Doskonale pasują do niego takie dodatki, jak zegary, stare komiksy, książki, drewniane bibeloty, czy płyty winylowe i stare sprzęty muzyczne (np. gramofon). Taki elementy wystroju stworzą niepowtarzalny klimat, który przyciągnie klientów. 


Zobacz fotele w stylu retro tutaj:  https://barbermania.pl/category/fotele-barberskie


Retro to styl, który dominuje w trendach wnętrzarskich od wielu lat. Inspiruje się wnętrzami z lat 50., 60. i 70. XX wieku. Jest to więc miły powrót do przeszłości w wyjątkowym stylu. Pomieszczenia w stylu retro często łączą w sobie elementy z różnych dekad. Retro to także bogactwo kolorów i wzorów, a jak wiadomo - takie kolorowe akcenty dodają wnętrzu charakteru i ożywiają je. We wnętrzach w stylu retro jest także dużo drewnianych elementów. Dlatego do salonu barberskiego warto wybrać wysokiej jakości drewniane meble - będziesz mieć gwarancję, że posłużą Ci przez wiele lat! W poczekalni świetnie sprawdzą się tapicerowane fotele z drewnianymi wstawkami. 


Styl retro w salonie barberskim

Współcześni barberzy mają to szczęście, że mają wiele możliwości wyboru mebli. W ofercie można znaleźć piękne, profesjonalnie wykonane meble w różnych stylach. Jeśli zamierzasz otworzyć swój salon barberski, wybierz meble najwyższej jakości. Decydując się na kupno mebli dobrej marki, masz pewność, że o dobra inwestycja, która posłuży Ci wiele lat. 

 

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.