MOSiR

  • 3 komentarzy
  • 12086 wyświetleń

Akcja "Polska Biega"

W AKCJI „POLSKA BIEGA” POBIEGALI W GRAJEWIE

       Już po raz drugi Grajewo włączyło się do akcji Gazety Wyborczej „Polska Biega”. W sobotę 29 września na terenach byłej strzelnicy wojskowej odbyły się biegi przełajowe dla uczniów szkół podstawowych z terenu powiatu oraz bieg przełajowy w kategorii seniorów. Na starcie szkolnych biegów stanęło 160 uczestników, którzy rywalizowali na dystansie ok. 600 m. Wśród dziewcząt i chłopców na starcie stanęło po osiem sztafet składających się z dziesięciu zawodniczek i zawodników.  W kategorii dziewcząt zwyciężyła drużyna Szkoły Podstawowej nr 2 w Grajewie (op. Dorota Organek i Jolanta Bieńkowska) przed SP Wierzbowo i SP 1 Grajewo. Zwycięska sztafeta i opiekunowie otrzymali pamiątkowe koszulki akcji. Natomiast wśród chłopców zwyciężyła Szkoła Podstawowa nr 4 w Grajewie (op. Zbigniew Łajewski i Tomasz Babul) przed SP 2 Grajewo i SP Ruda.

Galeria zdjęć     

W kategorii seniorów na starcie stanęło 11 osób w tym jedna kobieta. Dla nich przygotowano dystans ok. 2 500 m. W dobrym stylu pokonała ok. 1500 m Marlena Lubińska z Gimnazjum w Danówku. Wśród mężczyzn walka trwała do ostatniego metra, a Karol Krzyżanowski (Sołki) na mecie wyprzedził Jarosława Czopka (Ełk). Trzecie miejsce zajął Marek Paliwoda (Grajewo). Wszyscy to zawodnicy Klubu Sportowego Maratonka Grajewo. Na mecie każdy uczestnik biegu dostał koszulkę akcji, a dodatkowo puchary ufundowane przez KS Maratonka.

Galeria zdjęć

ORGANIZATORZY: Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Grajewie, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Grajewie, Szkoła Podstawowa nr 4 im. H. Sienkiewicza w Grajewie i Klub Sportowy Maratonka Grajewo.
                                             Wiesław Jerulank – koordynator akcji „Polska Biega”w Grajewie

poniedziałek, 22 maja 2017

Derby powiatu grajewskiego

poniedziałek, 22 czerwca 2009

MOSiR “WAKACJE 2009 ”

Komentarze (3)

YeAAH SP4 przechodzi xP DZIEWCZYNqI 4 MIEJSCE , A CHLOPCY 1 =] :D

^^ SP4 ^^ rlz ;-* chłopcy 1 miejsce a kochane dziewczynki 4 ;-*
pzd i buziaki dla wszytkich z SP4 ;-* kW ;-* mła. ;P ;-*
paaa ! ;]

xD SP4 najlepsza szkoła pod słońcem ;-* muaaa ;)
pzd dla wszytskich ziomków z SP4 xDD ;-* kocham WAS ;) hehe xPP

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.