Wiadomości

  • 12 komentarzy
  • 11631 wyświetleń

Agresja wsród 80-latków

Wczoraj po południu w Białymstoku w parku zwierzynieckim 3 mężczyzn pobiło swojego kolegę. Średnia wieku sprawców to 80 lat.

Było tuż przed godziną 15, gdy między spędzającymi czas w parku czteroma mężczyznami doszło do ustnej sprzeczki. Panowie dyskutowali na temat obecnej sytuacji gospodarczo-politycznej kraju. Gdy emocje sięgnęły zenitu i zabrakło argumentów słownych, przerosły one uczestników dyskusji i przerodziły się w agresję. Staruszkowie podzielili się na dwie odmienne w poglądach opcje. Jedna z nich, trzy osobowa trzymała się jednej wersji natomiast czwarty pozostawał wierny swojej opinii na temat prowadzonej dyskusji. W pewnym momencie 84-latek rzucił się z pięściami na kolegę powalając go na ziemię. Pozostali dwaj przyłączyli się do bójki i razem bili mężczyznę w okolice głowy i szyi. Gdy emocja opadły, pobity staruszek wstał, otrzepał się i poszedł do budki telefonicznej, z której wezwał na pomoc policję. Patrol, który przyjechał na miejsce zastał sprawców - 84, 79 i 77- latka - odpoczywających na ławce. Wszyscy zostali przewiezieni do komisariatu. Pobity mężczyzna z ogólnymi potłuczeniami i zawrotami głowy został zabrany przez pogotowie do szpitala.
Sprawcom pobicia grozi kara pozbawienia wolności do lat 3.


sierż. Kamil Tomaszczuk
zespół  prasowy
Komendanta Wojewódzkiego Policji
w Białymstoku

Komentarze (12)

wow:D stare dziadki a tyle wigoru w sobie maja, ze az musza sie na kolegach wyzywac:D co sie z tym swiatem dzieje:D:O

Krzepkie te dziadki

stare ale jare :D:D:D

Cieszcie się że to dziadki sie sie pobili a nie babcie. Gdyby jakies miłe starsze panie sie pobiły siatkami i jedna drugą zaczeła beretem dusić to była by taka zadyma ze z miasta wojewódzkiego nie było by co zbierać...

nie no dziadki zasluguja na medal ...virtutti militari:pp..hehe ale akcja..chcialbym to widziec na wlasne oczy...musialo wygladac:pp..heh..pozdro.

kto dostał + za akcję, chcę ich widzieć na meczach i lidze Hooligans :)

Dożywocie za pobicie? Ludzie, popatrzcie do czego PiS doprowadził... Szkoda dziadków. O chlebie i wodzie do usr...nej śmierci.

Ciekaw jestem co na to ich rodzice. Wychowywali dzieciątko w ciężkich sanacyjnych czasach, kiedy lata krysysu i strach przed wojną... Ot i się doczekali. Tyłki powinni przeklepać łobuzom! Gówniarzeria!!!

Hehe zwala. O ile bezpiczniej bylo by na ulicach, gdyby nie ci szaleni dziadkowi

dziadek pokazał że płynie w nim gorąca krew i nie da sobie w kasze dmuchać

pozdro dla dziadziusia.stary ale jary ....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!joł

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.