Wyróżnienie dla Wojewodzina

aktualizacja: 2008-02-12 16:35:13     nr wiadomości: 6327     przeczytano: 7381     Ilość komentarzy komentarze: 1

9 lutego 2008 r. W Białymstoku odbył się XIV Walny Zjazd Delegatów Podlaskiego Szkolnego Związku Sportoweg, podczas którego podsumowano m.in. działalność szkolnych klubów sportowych oraz wyniki współzawodnictwa sportowego szkół różnych szczebli za okres ostatnich 4 lat.
Prawdziwym powodem do dumy jest fakt, że Zespół Szkół w Wojewodzinie zdobył puchar za największy postęp punktowy w okresie ostatnich 4 lat w wojewódzkim współzawodnictwie sportowym szkół ponadgimnazjalnych. Jest to niewątpliwie sukces uczniów i nauczycieli tej szkoły. Warto podkreślić, że istotną rolę w uzyskaniu tak dobrych wyników odgrywa prężna działalność SKS-u. Młodzież chętnie uczestniczy w zajęciach sportowych, które jak widać przynoszą oczekiwany efekt w postaci coraz większego poziomu sportowego uczniów tej szkoły.
Najlepsze wyniki szkoła osiągnęła przede wszystkim w zawodach sportowo- obronnych „Sprawni jak żołnierze” (trzykrotne mistrzostwo województwa), indywidualne i sztafetowe biegi przełajowe, narciarstwo biegowe oraz tenis stołowy.

Na zdjęciu nauczyciele wychowania fizycznego
Zespołu Szkół w Wojewodzinie Krzysztof Wencek i Piotr Manturo.

he fajnie ;) właściwie to .. szkoła nic nie robi aby sport rozwijał się bardziej .. ;] lepiej nie pytać jakie są wf nie upokarzając nauczycieli wychowania fizycznego gdyż są wykwalifikowani , lecz nie od nich zależy jak zachowuje się młodzież. Co do postępów to zawdzięczamy go wyłącznie sobie , nie licząc tego że szkoła umożliwia nam start w zawodach ale to leży w jej myśli . Wyniki w sporcie są bardzo ważne tym uczniom nie chcącym spróbować smaku wygranej lub poraszki mozna tylko powspółczuć zawody z Wojewodzina to przygoda:) naprawdę polecam
Napisał: uczeń nie żałujący niczego "sportowiec" dodano: 2008-02-12 22:15:30

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.