Powiatowa Szachowa Liga

aktualizacja: 2015-06-18 20:25:41     nr wiadomości: 25236     przeczytano: 4201     Ilość komentarzy komentarze: 1

Podsumowanie XIV Powiatowej Szachowej Ligi Szkolnej

 

            Dnia 14.06.2015r w Zespole Szkół Miejskich odbyło się posumowanie XIV edycji Powiatowej Szachowej Ligi Szkolnej. W ramach ligi rozegrano 10 turniejów, do punktacji wzięto 8 najlepszych wyników. Liga była prowadzona w następujących kategoriach wiekowych: szkoły podstawowe - klasy IV i młodsi  dziewcząt i chłopców, klasy V – VI dziewcząt i chłopców, szkoły gimnazjalne w kategorii dziewcząt i chłopców, szkoły ponadgimnazjalne w kategorii dziewcząt i chłopców oraz w kategorii OPEN. Prowadzono  również klasyfikację drużynową szkół. Drużyna składała się z czterech zawodniczek i czterech  zawodników. W tegorocznej edycji startowało 98 zawodników z 13 szkół. Sześciu najlepszych zawodników/zawodniczek w każdej kategorii wiekowej otrzymało pamiątkowe dyplomy, puchary i statuetki.

            Sędzią głównym ligi był  Zbigniew Okulewicz, sędzią turniejowym – Jakub Okulewicz. Organizatorem - ligi Regina Sulewska i Norbert Szulc.

            Zarząd Uczniowskiego Klubu Sportowego Unihoca ,,Znicz” przy Szkole Podstawowej nr 1 w Grajewie składa podziękowanie dla Pani Haliny Wałęgi – Dyrektora Zespołu Szkół Miejskich nr 1 w Grajewie za dofinansowanie nagród oraz wspieranie naszej działalności sportowej.

            Podczas podsumowania rozegrany został Turniej Mistrzów. Zwycięzcą turnieju został Wojciech Klimaszewski, II miejsce zajął Bartosz Wiśniewski, III miejsce – Grzegorz Sulewski.

     Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział, gratulujemy sukcesów i zapraszamy we wrześniu 2015r do  udziału w XV edycji Powiatowej Szachowej Lidze Szkolnej.

 

 

KOMUNIKAT KOŃCOWY (doc)

 

 

dwójka znowu najlepsza, brawo
Napisał: uczennica dodano: 2015-06-18 21:33:57

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.