Grupa Speed w akcji

aktualizacja: 2021-04-15 16:22:31     nr wiadomości: 45390     przeczytano: 3675     Ilość komentarzy komentarze: 1

W sumie 18 policjantów z kilku powiatowych komend czuwało wczoraj nad bezpieczeństwem podróżujących na krajowej 61. Funkcjonariusze z jednostek Policji w Kolnie, Grajewie oraz Augustowie, a także z podlaskiej grupy Speed - skontrolowali 102 pojazdy. Mundurowi ujawnili ogółem 103 wykroczenia, z czego 59 dotyczyło przekroczeń prędkości.

Wczoraj, na krajowej 61 funkcjonariusze z jednostek Policji w Kolnie, Grajewie oraz Augustowie, a także z podlaskiej grupy Spee, sprawdzali, czy kierowcy nie przekraczali dopuszczalnej prędkości. Działania ruchu drogowego, miały na celu poprawę bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Funkcjonariusze byli tam, gdzie najczęściej dochodzi do zdarzeń drogowych oraz w miejscach, gdzie kierowcy często naruszają przepisy ruchu drogowego.

Podczas działań policjanci przypominali uczestnikom ruchu, że prędkość jest jednym z kluczowych czynników wpływających na ryzyko zaistnienia wypadków drogowych i skalę ich skutków.

W sumie 18 policjantów z "drogówki" skontrolowało 102 pojazdy. Mundurowi ujawnili ogółem 103 wykroczenia, z czego 59 dotyczyło przekroczeń prędkości. 

Działania miały przede wszystkim wydźwięk prewencyjny. Wszystko po to, aby kierowcy przestrzegali dozwolonych limitów prędkości, a także zwalniali w miejscach, gdzie przepisy i zdrowy rozsądek wymagają szczególnej ostrożności.

Policjanci z "drogówki" jednocześnie podkreślają, że podobne akcje będą kontynuowane w przyszłości. - KWP w Bialymstoku

103wykroczenia gratulacje dostaną panowie talon....
Napisał: Luki dodano: 2021-04-16 11:56:36

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.