Grajewo górą !

aktualizacja: 2005-04-15 17:01:21     nr wiadomości: 1346     przeczytano: 8338     Ilość komentarzy komentarze: 2
W szkole podstawowej w Szczuczynie rozegrano 47 Turniej Powiatowy w Szachach o "Złotą Wieżę".

Uczestniczyły w nim 3 drużyny z terenu powiatu grajewskiego.

Drużynowo zwyciężyła ekipa LZS Grajewo (6 pkt.) przed MLKS "Wissa" Szczuczyn (5 pkt.) i UKS "Zryw" SP Szczuczyn (1 pkt.)

Indywidualnie na I szachownicy najlepszym okazał się Zbigniew Okulewicz (LZS Grajewo) przed Jerzym Filipkowskim (MLKS "Wissa") i Markiem Kaczyńskim (UKS "Zryw").

Na II szachownicy zwycięstwo wywalczył równiez reprezentant LZS-u - Karol Wieszczycki przed Wojciechem Kaczyńskim z MLKS-u i Kazimierzem Alickim z UKS-u.

Martyna Filipkowska (MLKS "Wissa") okazała się zwyciężczynią III szachownicy pokonując Norberta Pawełczyka (LZS), Pawła Pieńczykowskiego i Grzegorza Wysockiego (UKS).

Na IV szachownicy I miejsce zajęła Małgorzata Sulewska (LZS) przed Olgą Filipkowską (MLKS).

Awans do udziału w zawodach wojewódzkich wywalczyła drużyna LZS Grajewo.
Organizatorami imprezy były: Starostwo Powiatowe w Grajewie, Powiatowe Zrzeszenie LZS, MLKS "Wissa" i UKS "Zryw" SP w Szczuczynie.

Barbara Paszkowska

Jak widać na zdjęciu, szkoła w Szczuczynie może się pochwalić niedawno oddanym do użytku nowoczesnym "Basenem pływackim", ale chyba z braku wody rozgrywane są zarazie tam zawody szachowe? Prawdopodobnie jesteśmy jedyną szkołą w *UNII* gdzie zawody szachowe rozgrywane są w ten sposób.
Napisał: Gabi dodano: 2005-04-16 14:40:33

a czy ty nie widzisz, że to ciekawostka (podpis zdjęcia - szachy ekstremalne) '''''
Napisał: @@@@ dodano: 2005-04-16 18:32:47

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.