Dokumentacja, później remont

aktualizacja: 2021-05-14 10:03:47     nr wiadomości: 45655     przeczytano: 4149     Ilość komentarzy komentarze: 2

Starostwo Powiatowe w Grajewie wyda prawie 71 tys. zł na opracowanie dokumentacji projektowo - kosztorysowej, dotyczącej przebudowy dworu w Niećkowie. Z ośmiu ofert najkorzystniejszą złożyła firma z Białegostoku.

Do zadań wykonawcy należy opracowanie mapy do celów projektowych wraz z jej uwierzytelnieniem, ekspertyzy konstrukcyjnej budynku, inwentaryzacji architektonicznej, kompletnej dokumentacji projektowej wszystkich niezbędnych branż, przedmiarów robót, kosztorysów inwestorskich, specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych, przygotowanie wstępnej koncepcji przebudowy dworu i przedstawienie jej do akceptacji.

Dokumentacja  powinna zostać sporządzona do końca listopada br. Na jej opracowanie Powiat otrzymał dofinansowanie w kwocie 53 tys. zł z budżetu samorządu województwa.

 
e-Grajewo.pl

Może ten dworek lepiej zwrócić jego prawowitym właścicielom. Chyba nie trafił on w ręce starostwa jako darowizna poprzedniego właściciela. Co będzie jak się zgłosi spadkobierca po nim?
Napisał: wszamość dodano: 2021-05-14 14:02:12

waszmość - pisząc o spadkobiercy, miałeś na myśli górali ze Wzgórz Golan?
Napisał: palestrant dodano: 2021-05-15 18:01:40

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.