Likwidacja sklepu Netto

W sobotę po raz ostatni będzie otwarty sklep Netto. Więc za długo nie podziałał niestety mała ilość klientów i po sklepie. A pieczywo mieli naprawdę dobre szczególnie chleb krojony o wiele lepszy niż z Biedronki czy Lidla. Jak myślicie co powstanie na miejscu Netto ? Pozdrawiam.

Sklep byl po prostu za maly ,zeby stanowic konkurencje dla Biedronki czy Lidla.

Nie mogę patrzeć na biedronki. Nie kupuję w tym sklepach. szkoda - Fajny sklep był.

Grajewskie Netto miało trudne zadanie - wejść w buty Tesco, które było genialnym sklepem. Problem w tym, że Netto nie podołało misji. Podczas, gdy w Tesco mogłeś kupić, co tylko dusza zapragnęła, Netto skupiło się na produktach spożywczych. Tesco oferowało genialne kasy samoobsługowe przyjmujące gotówkę - Netto nie wiedzieć czemu (ach, ta nowoczesność...) ograniczyła samoobsługę tylko do płatności kartą. Tesco oferowało konkurencyjne ceny i marki własne, Netto odleciało z cenami, będąc jednym z droższych supermarketów w Polsce. I tu zmierzamy do głównej przyczyny krachu, bez głębszej filozofii - Polak pójdzie na zakupy tam, gdzie najtaniej, kosztem jakości - dlatego mamy taką plagę Biedronek i Lidlów. Streszczając myśl - Netto nie było dostosowane pod grupę docelową - cenowo, zaopatrzeniowo, organizacyjnie. Dlatego ten sklep tak szybko padł, w porównaniu do Tesco, które do ostatnich dni firmy w Polsce prosperowało w Grajewie.

Sklepy w tym miejscu nie mają szczęścia

Tak, szybko? Co dopiero, zlikwidowali TESCO. W Tesco, było więcej klientów. I lepiej funkcjonował, od Netto. Parę razy byłem w Netto, ale mało klientów było. Pewnie, za małe obroty, były w Netto. A ciekawe w Ełku, jeszcze jest Netto, tam gdzie było Tesco?

Zdecydowanie najlepszy sklep. Bardzo szkoda że ulega zamknięciu. Nie robię zakupów w biedronkach ani Lidlu, są to dla mnie najgorsze sklepy. Cóż zostaje Aldi.

różnica między Netto a Biedronką na dwornej ??? w Netto nie chodzą po 30 razy koło ciebie jak stoisz do kasy z zakupami i nie pytają czy płacisz kartą skoro stoisz do kasy nie samoobsługowej to nie płacisz kartą a gotówką a te ZAPRASZAM POMOGĘ najlepsze ktoś podejdzie zacznie kasować a pracownica ucieka bo musi coś zrobić i stoją dalej w kolejce i czekają aż podejdzie tak wygląda ta pomoc ha ha ha to niech nagrają na pendrive i puszczają w zapętleniu

Aldi będzie następny

Szkoda ze likwidują Netto. A ceny były adekwatne do jakości...
I obsługa była zawsze miła i pomocna . Pozdrawiam wszystkich pracowników Netto w Grajewie i dziękuję za profesjonalną obsługę ( szczególnie panią Grażynka ) ...

popatrzcie jeszcze trochę i z ALDIM też się będziemy żegnać a szkoda ,

Niedługo i na Aldi przyjdzie pora. Tam to dopiero wieczne pustki, sklep jak opuszczony. W netto było więcej klientów.

w grajewie jest za duzo sklepow te sieci powinny otwierac magazyny i centra logistyczne a nie sklepy grajewo potrzebuje miejsc pracy a nie kolejnych sklepow

Tam nikt sie nie utrzyma ,poniewaz ta ziemia zabrana zakonowi

Dziękuję wszystkim pracownikom Netto i życzę powodzenia.

Do klientka - Lidl nalezy do grupy Aldi. Oryginalnie Aldi byl w RFN a Lidl w Austrii. Netto to dziwny sklep, wystroj na czarno taki przygnebiajacy I ceny z sufitu - byl skazany na upadek od pierwszego dnia istnienia. Gdyby nie Biedronki to wszyscy musielibysmy placic o wiele wiecej za podstawowe produkty zywnosciowe.

Kaufland to Lidl tylko pod inną nazwą

A będzie w Grajewie Dino, wie ktoś?

Za niskie ceny mieli i odstraszali tym klientów.

ja pisze z anglii tesco tutaj istnije bo to angielska ale nie lapie sie asda jestem tu 11 lat moge troche porwnac

W Grajewie nie ma sklepu Dino

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.