środa, 26 stycznia 2022

e-Grajewo.pl

I pewnie jeszcze wynagrodzenie nieadekwatne do włożonej pracy /

No widocznie można

A to w szpitalu takie cuda?

To normalne w Polsce, zamiast z tym walczyć poszukaj w rodzinie znajomości.

Zatrudnia to chyba dyrektor. Daruj sobie dziewczyno, jeszcze Ci mało!

Straszne rzeczy dzieją się w tym mieście. Toksyczni ludzie nie pozwolą na rozwój. Zazdrość, zawiść i upokorzenia na każdym kroku. Poziom ludzi, którzy to piszą jest poniżej jakichkolwiek norm! Życzę powodzenia wszystkim, którzy ciężko pracują, angażują się i robią wszystko żeby cokolwiek osiągnąć!

A ja jestem pełna podziwu Pani Kierownik Pralni za zaangażowanie, pracowitość i porządek, który wprowadziła! Gratulacje!!!!!
Jest Pani niesamowita!

Nie mama zatrudniła a Pan Dyrektor.

To nie pierwszy i nie ostatni awans.Jest w jednym podleglym zakladzie krawcowa szybko awansowana tez na stanowisko kierownicze. I temat sxybko zniknie.

A co w tym dziwnego. Nie rozumiem. Przecież dziś każdy pracuje z polecenia.

gdzie tak jest ??

to u nas norma

Jak mozna? W PiSraju to standardy

Tam pelno kierownikow tylko o pracownikow do pracy trudno. Nawet podczas obslugi pacjenta telefon w drugiej rece trzymaja lub mowia niby do ciebie a patrza w telefon./

Mama załatwiła u szefa posadę dla córki

Dlaczego w ludziach jest tyle jadu!? Dlaczego na każdym kroku gdy mają okazję depczą innych? Po co szerzyć nienawiść, kłótnie, siać zamęt jak można żyć normalnie, po co ta zawiść, zazdrość itp? Pytam, komu ma to służyć? Co nam ludziom to da? Czy nie lepiej jest dostrzec dobro jakie jest wokół nas? Spróbujmy docenić i ocenić swoją pracę a później oceniajmy innych pracę, wysiłek i zaangażowanie. To nie trudne, wystarczy odrobina empatii. Jak to mówią, co siejesz to zbierzesz !!!

A kto to mógł napisać? Zazdrośnicy! Aż żenujące to jest. Żeby tak zacząć szukać koneksji to okazałoby się, że jest tak od zarania dziejów! I co w tym dziwnego? Najważniejsze, ze chcą pracować! Bo byli i tacy co z pracą niewiele wspólnego mieli tylko krętactwa i kłamstwa! Także głowa do góry Pani kierownik i działa Pani dalej! Super robota!

A co Ty chciałaś zostać szefowa pralni ?

Ojojoj jakie cudowne, tyle dobrego robią szczególnie mama

Do człowiek :Tak chciałam wziąć udział w tym konkursie na to stanowisko, ale ze wygrana była tylko jedna to nie było szans juz na początku

Pamiętajcie że ten zakład nie jest waszym prywatnym folwarkiem

przecież to norma , urząd miasta , starostwo, urząd pracy , szkoły .... syn, córka , brat, siostra , bratanica,siostrzenica, szwagier , bratanek itp....

dziękuję byłym pracownikom za życzenia imieninowe, pozdrawiam i cieszę się że mnie miło wspominacie

To co się tu dzieje to temat już tylko dla prasy i telewizji

Bardzo dobrze ze dziewczyna tam pracuje w końcu skończy się legactowo i opierdalanie w końcu pralnia zarabia dla szpitala pieniądze.Kobieta jest bardzo kompetentna obrotna sama pozyskała klientów z miasta okolic a raptem obroty pralni wzrosły podam przykład wcześniej zarobki pralni nie całe 2 tyś zł . Pozyskany klient zrobił w sezonie 50 tys a poza sezonem 20 tys więc chyba w końcu odpowiednią osobą na tym stanowisku. A przez takich legatów i donosicieli Pan dyrektor złożył wypowiedzenie. Teraz każdy niech wyciągnie wnioski. Szpital zaczął stawać na nogi za kadencji dyrektora ale dzięki pracownikom to się skończy bo nikt nie chce pracować z takim ludźmi.

A kto dzis nie zalatwia pracy po rodzinie. Tak bylo jest i bedzie.Chcecie zaczac cos zmieniac zacznijcie od gory. Od wlodarzy naszego miasteczka,a nie czepiacie sie ze matka zalatwila corce prace,tez majac taka mozliwosc zrobilibyscie tak samo

Skoro pralnia tak dobrze prosperuje to może podnieście jej pracownikom parę groszy od tej minimalnej,a nie każecie jeszcze robić po godzinach i na akord.niech dyrekcja to w końcu doceni

O wypowiedzenie złożył, .... A reszta elity już złożyła czy czeka, że może im się uda

Dużo kasy i oszczędnośći było dzięki pracownikom ,którzy robią po dwa etaty za minimalną płacę.śmiech, a może powiecie ile taki dyrektor zarabiał?

Panie Dyrektorze,
Dziękujemy za ten wspólny czas! Gratulujemy tego, co Pan zrobił dla tego miasta i acjentów!

mikro to ty jesteś tą dziewczyną? skoro znasz takie dane?

Warto byłoby przypomnieć i zapamiętać żelazną zasadę!!! Atmosferę w pracy tworzą ludzie!!! Więc co tworzysz wokół siebie to masz i Ty i ja. No i do kogo będziemy mieć teraz żal i pretensje? Chyba do siebie..... Zbliżają się Święta, to dobry czas, aby zastanowić się co mogę zrobić żeby żyło nam się lepiej. Zazdrość, jad, narzekanie, msciwość, pomówienia itp. jeszcze nikogo nie doprowadziły do szczęścia. Chcesz by żyło Ci się lepiej? Zacznij od siebie. Bardzo współczuję rodzinom tych wszystkich ludzi, którzy piszą komentarze pełne jadu. Jacy oni są nieszczęśliwi mając taką osobę w domu, a tak nie wiele trzeba.

To to nic. Sprawdźcie na poczcie
.

I tak się dziwie, ze tyle wytrzymał z tą patologią. Teraz będą wylewać pomyje na następcę. Chyba, ze ktoś w końcu zareaguje!

Jedno jest pewne.Załoga nigdy nie była tak skłócona.
Inna sprawa, że niewolnika nie ma pracownika.

A dlaczego załoga jest skłócona bo trzeba pracować a jeden się oglada na drugiego aby tylko się nie napracować. Przyzwyczajeni przez 30 lat do takiego systemu, gdzie czy się stoi czy się leży ... Podejście do pacjenta porażka

Najwidoczniej używasz słów których nie rozumiesz.. Nepotyzm to jest wtedy kiedy w PIS żona ministra jest w 5 spółkach skarbu państwa wiceprezesem i nic nie robiąc kosi kasę... Tutaj co najwyżej jest praca z polecenia. A to jest całkiem normalna sytuacja. Czy Ty na miejscu dyrektora nie chciałabyś mieć kogoś zaufanego i poleconego w swoim zespole ??

Można się tylko domyślać kto pisze te negatywne komentarze... wszystko na nie. Dziewczyno zajmij się układaniem swojego życia, a nie wchodzeniem w większe bagno. Napisz jeszcze biografię jaka pokrzywdzona zostałaś. Tylko tego brakuje.

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.