Kraj

Żubr na drodze

Prosto pod koła vw wbiegł żubr. Zwierzę zginęło na miejscu. Szczęśliwie kierowcy nic się nie stało. Hajnowscy policjanci apelują o ostrożność.

Do zdarzenia doszło wczoraj wieczorem na trasie Leśna – Siemianówka w gminie Narewka. Wprost pod koła nadjeżdżającego vw sharana wbiegł żubr. Kierowca auta nie zdążył wyhamować i najechał na zwierzę, które w wyniku zderzenia zginęło na miejscu. Szczęśliwie kierowcy, mieszkańcowi Hajnówki nic się nie stało. Padniętym zwierzęciem zajęli się pracownicy Białowieskiego Parku Narodowego.

To już kolejne zdarzenie samochodu z leśnym zwierzęciem w powiecie hajnowskim. Dochodzi do nich przeważnie w miejscach, gdzie krzyżują się drogi ze szlakami zwierząt prowadzącymi do żerowisk. Najczęściej są to godziny ranne lub późnopopołudniowe. Hajnowscy policjanci apelują do kierowców o ostrożną jazdę. - oficer prasowy KPP w Hajnówce

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.