Wiadomości

"Znicz", zmiany organizacji ruchu


 W związku ze zbliżającym się dniem Wszystkich Świętych funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Grajewie od 31 października (od godz. 6.00) do 3 listopada 2013 r. (do godz. 24.00) będą prowadzić działania pod kryptonimem "Znicz 2013”.

W trakcie służby policjanci będą: czuwać nad utrzymaniem płynności i bezpieczeństwa ruchu w rejonie cmentarzy, eliminować z ruchu nietrzeźwych uczestników, udzielać informacji kierowcom o czasowych zmianach komunikacyjnych w organizacji ruchu, eliminować z ruchu drogowego pojazdy, których stan techniczny zagraża bezpieczeństwu w komunikacji.


W dniach od 1 do 3 listopada 2013 r. zaplanowane są następujące zmiany organizacji ruchu drogowego w rejonie cmentarzy:

  • Na ulicy Pułaskiego wprowadza się ruch jednokierunkowy od ulicy Szkolnej do skrzyżowania ulic Pułaskiego, Bema, Sportowa.
  • Od skrzyżowania ulicy Bema, Sportowa, Pułaskiego wprowadza się zakaz wjazdu pojazdów na ulicę Pułaskiego w kierunku ulicy Szkolnej.
  • Wyjazd z parkingów usytuowanych przy ulicy Pułaskiego ulicami Bema i Sportową.

Po obu stronach ulicy Szkolnej od skrzyżowania z ulicą Pułaskiego do końca parkanu cmentarza Parafialnego ulicy Przemysłowej
obowiązuje zakaz zatrzymywania pojazdów!Policja przypomina, iż w okresie Święta Zmarłych obowiązuje ograniczenie w ruchu dotyczące samochodów ciężarowych i zespołów pojazdów o dopuszczalnej masie całkowitej przekraczającej 12 ton ( z wyłączeniem autobusów) w następujących terminach:

- 31 października w godzinach 18.00 – 22.00
- 1 listopada w godzinach 08.00 – 22.00zobacz: Apel do wszystkich kierowców

(źródło: KPP  Grajewo)piątek, 19 kwietnia 2024

Głos na TAK - Dariusz Latarowski

piątek, 19 kwietnia 2024

S61 Guty-Szczuczyn zderzenie 2 tirów

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.