sobota, 25 czerwca 2022

Szczuczyn

Zlot Przyjaciół Szczuczyna

Szanowni Państwo!

         Życie pisze różne scenariusze, stwierdzenia tego nie uważamy za zbyt odkrywczego. Niezmiennym jednak pozostaje fakt, iż dla wielu osób tzw. życiowe koleje losu sprawiły, że na ich drodze Szczuczyn odegrał istotną rolę. Dlatego 5 sierpnia 2016 r. powołany został Komitet Organizacyjny, którego zadaniem jest zorganizowanie ZLOTU PRZYJACIÓŁ SZCZUCZYNA. W jego skład weszło kilkanaście osób, które w różny sposób zapisały się w pamięci i historii naszego miasteczka.

Co to będzie za zlot?

          Chcielibyśmy stworzyć okazję i zwyczaj spotykania się ludzi z różnych miejsc i środowisk, które stanowiłoby o sile i historii naszego miasta. W trakcie zjazdu przewidujemy wiele atrakcyjnych spotkań, pogadanek, pokazów i wystaw, a przysłowiową wisienką na torcie będzie uroczysta kolacja, która pozwoli na pełną integrację uczestników spotkania.

Kto w nim może wziąć udział?

         Odpowiedź jest prosta, urodziłeś się w Szczuczynie, wyjechałeś dawniej, wyjechałeś rok temu… Pracowałeś w naszym mieście, tu spędziłeś młodość, dorosłość a może tu spędzasz jesień swego życia? Jesteś osobą, która poprzez swoją rodzinę, przyjaciół, instytucję w której pracujesz, jest związana ze Szczuczynem? Nie byłeś w Szczuczynie już dawno? Brakowało czasu, okazji, odpowiedniej motywacji, by spakować walizkę i odwiedzić Twoje miasto? My stwarzamy tą okazję i zapraszamy, każdego, kto czuje, że w jego sercu Szczuczyn odgrywa ważną rolę.

         Ilu z nas kończąc szkołę podstawową czy też średnią obiecywało sobie coroczne spotkania absolwentów? Może to jest właśnie okazja, by zrealizować marzenia z dzieciństwa?

Odnajdźmy starych znajomych, odszukajmy zatarte kontakty i spotkajmy się w Szczuczynie!

Kiedy to będzie?

         Członkowie Komitetu Organizacyjnego jako termin ZLOTU PRZYJACIÓŁ SZCZUCZYNA wybrali weekend polskiej złotej jesieni, czyli dni od 7 do 9 października 2016 roku. Już niebawem opublikujemy szczegółowy program tego wydarzenia. Potwierdzenie uczestnictwa w Zlocie prosimy kierować na adres zlotszczuczyn@gmail.com do dnia 23.09.2016 r. Organizatorzy zapewniają możliwość zakwaterowania, po wcześniejszym zgłoszeniu.

Dlaczego warto tu być?

        Na to pytanie każdy musi odpowiedzieć sobie sam, my możemy odpowiedzieć wyłącznie za siebie… Kochamy Szczuczyn, to miasteczko było, jest i zawsze będzie częścią naszego życia. Nie być na ZLOCIE jego przyjaciół, to tak, jakby z niego zrezygnować.

                   Do zobaczenia w październiku!


Komitet Organizacyjny 

Wszelkie informacje na temat ZLOTU PRZYJACIÓŁ SZCZUCZYNA znajdziecie tu:

www.um.szczuczyn.pl

Szczegółowe informacje oraz koszt uczestnictwa można uzyskać od osób:

Jolanta Budzińska, tel. 511 107 532

Anna Romaniuk, tel. 600 776 494

Janusz Siemion, tel. 691 386 931

 

sobota, 25 czerwca 2022

WAKACJE oficjalnie rozpoczęte!

piątek, 24 czerwca 2022

Psi Grosz na Pełną Michę

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.