piątek, 23 lutego 2024

Kultura i rozrywka

  • 8 komentarzy
  • 10116 wyświetleń

ZHP - prośba

Hufiec "Biebrzański" ZHP zwraca się z prośbą do wszystkich byłych harcerzy i ich rodziców o nieodpłatne przekazanie dla potrzeb hufca nie używanych już orzez nich mundurów harcerskich. Dzięki temu gestowi dobrej woli obecni członkowie ZHP, będący w trudnej sytuacji finansowej, których nie stać na zakup munduru, będą mieli możliwość wypożyczenia mundurów z naszego hufca. Liczymy na przychylne ustosunkowanie się do naszej prośby.

 

Czuwaj!

Komendant Hufca

pwd. Tomasz Dudziński

 

P.S. Mundury można dostarczać do siedziby Hufca (budynek Izby Pamięci, ul. Wojska Polskiego 61b), Sklepu "Galeria" (Pl. Niepodległości 17) lub w dowolny inny sposób po uprzednim telefonicznym umówieniu się (tel. 608-056-808).

Komentarze (8)

kurdę kiedyś miałam taki mundurek -poszukam

Prosiłbym o podanie kosztu nowego kompletnego umundurowania. erp@gazeta.pl

Bluza męska ok. 50 zł. Bluza żeńska ok. 50 zł, spódnica 35-40 zł. Plus dodatki chusta 3,50, pierścień 3,00, pagony 3,00, i nie koneiczne, lecz przydatne: getry 5,00, pas 15-20 zł i beret lub rogatywka 15-20 zł.
Tak więc trochę się uzbiera.

A czy Zuchy też maja mundurki/ Ja mam taki duży mundur to moż e dla druha bedzie dobry. Dostarcze do Galerii Czuwaj Arnold

a cena spodni czy wszyscy w spódnicach latają

ja mam namiot druh sie może zmieści

To ja juz nie wiem Pan Tomasz to historyk czy harcerz? Ostatnio widziałem tego Pana z Ambasadorem czy to równiez chodziło o te mundurki? W USA chyba nie ma harcerstwa a przynajmniej namiotów słyszałem o wigwamach.

Jakie rozmiary są Wam potrzebne?

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.