Zawody LA szkół podstawowych

aktualizacja: 2010-05-10 19:11:23     nr wiadomości: 11879     przeczytano: 21269     Ilość komentarzy komentarze: 13

Dnia 10.05.2010r.na boisku przy SP nr 4 w Grajewie rozegrane zostały Igrzyska Powiatu Grajewskiego w lekkiej atletyce dziewcząt i chłopców. W zawodach wzięli udział  uczniowie  dwunastu szkół podstawowych powiatu grajewskiego. Organizatorem Igrzysk była Szkoła Podstawowa nr 4  w Grajewie. Sędzią głównym zawodów był Zbigniew Łajewski.

KLASYFIKACJA  DZIEWCZĄT

Bieg 60m
1. Agnieszka Karwowska  SP Wąsosz
2. Weronika Milewska   SP Karczewo
3. 3-4 Magda Niecikowska  SP nr 2 Grajewo
4. 3-4 Elwira Mościcka   SP nr 4 Grajewo
5. Karolina Gładkowska  SP nr 1 Grajewo
6. Marlena Nitkowska   SP nr 2 Grajewo
7. 7-8 Magda Kowalewska  SP Wąsosz
8. 7-8 Paulina Rodzim   SP Wąsosz
9. Weronika Rydzewska   SP nr 2 Grajewo
10. 10-12 Adrianna Rożenek  SP nr 2 Grajewo
11. 10-12 Alicja Budzińska  SP Karczewo
12. 10-12 Anita Karwowska  SP Wąsosz
13. Daria Rogalska   SP Sulewo
14. Agnieszka Wiejak   SP 4 Grajewo
15. 14-17 Katarzyna Malinowska SP Rydzewo
16. 14-17 Paulina Boć   SP 2 Grajewo
17. 14-17 Daria Drewnowska   SP nr 4 Grajewo
18. Paulina Bronakowska   SP Karczewo
19. Aneta Łepkowska   SP Wierzbowo
20. Ewelina Laszczkowska  SP Ławsk
21. Patrycja Mikulska   SP Rydzewo
22. Emilia Danowska    SP 1 Grajewo
23. Marlena Sobolewska   SP Rajgród
24. Milena Albińska   SP Ławsk
25. Sylwia Zielińska   SP Ławsk
26. Magdalena Brodowska  SP Sulewo
27. Milena Suchodolska   SP Kędziorowo
28. Paulina Romatowska   SP Wierzbowo
29. Agnieszka Zielińska   SP Kędziorowo
30. Marta Karwowska   SP Ławsk
31. Ewelina Wileńska   SP Sulewo
Bieg 200m
1. Dalila Dif     SP nr 1 Grajewo
2. Weronika Milewska   SP Karczewo
3. Emilia Jankowska   SP nr 1 Grajewo
4. Magda Niecikowska   SP nr 2 Grajewo
5. Kinga Zawistowska   SP nr 2 Grajewo
6. Alicja Budzińska   SP Karczewo
7. Paulina Rodzim   SP Wąsosz
8. Aleksandra Radzio   SP Rajgród
9. Paulina Boć    SP nr 2 Grajewo
10. Małgorzata Malinowska  SP Wierzbowo
11. Emilia Danowska   SP nr 1 Grajewo
12. Patrycja Byl    SP Wąsosz
13. Adrianna Rożenek   SP nr 2 Grajewo
14. Anita Karwowska   SP Wąsosz
15. Joanna Kruszyńska   SP nr 4 Grajewo
16. 16-17 Katarzyna Malinowska SP Rydzewo
17. 16-17 Martyna Butkiewicz  SP nr 4 Grajewo
18. Anna Gudel    SP nr 4 Grajewo
19. Klaudia Dybicz   SP 4 Grajewo
20. Patrycja Mikulska   SP Rydzewo
21. Dominika Włodkowska  SP nr 1 Grajewo
22. Natalia Bagińska   SP Nieciki
23. Alicja Krukowska   SP Wierzbowo
24. Joanna Glińska   SP Wąsosz
25. Paulina Bronakowska   SP Karczewo
26. Milena Sobolewska   SP Rajgród
27. Justyna Jankowska   SP Wierzbowo
28. Marlena Łempicka   SP Nieciki
29. Agnieszka Zielińska   SP Kędziorowo
30. Ewelina Wileńska   SP Sulewo
31. Marlena Żebrowska    SP Wierzbowo
32. Milena Suchodolska   SP Kędziorowo  
Bieg 600m
1. Julia Wojciechowska  SP nr 1 Grajewo
2. Karina Konopka   SP nr 1 Grajewo
3. Ewelina Borkowska   SP Rydzewo
4. Daria Rogalska   SP Sulewo - Kownaty
5. Magdalena Brodowska  SP Sulewo - Kownaty
6. Paulina Turowska   SP nr 2 Grajewo
7. Sylwia Gajko    SP nr 2 Grajewo
8. Klaudia Wiśniewska   SP nr 2 Grajewo
9. Sylwia Skwarko   SP Rajgród
10. Natalia Bagińska   SP Nieciki
11. Agata Kozikowska   SP nr 2 Grajewo
12. Żaneta Bukowska   SP Rydzewo
13. Marlena Łempicka   SP Nieciki
14. Oliwia Jankowska   SP nr 4 Grajewo
15. Agnieszka Niecikowska  SP Nieciki
16. 15-16 Patrycja Pacewicz  SP nr 2 Grajewo
17. 15-16 Aleksandra Gleba  SP Karczewo
18. Justyna Karwowska   SP nr 4 Grajewo
Chód sportowy
1. Natalia Szycik   SP nr 4 Grajewo
2. Magda Rogowska   SP nr 2 Grajewo
3. Sofia Dodis    SP nr 2 Grajewo
4. Agnieszka Czajkowska  SP nr 2 Grajewo
5. Monika Rydzewska   SP nr 1 Grajewo
6. Karolina Jaworowska   SP nr 4 Grajewo
7. Dominika Wojciechowska  SP nr 4 Grajewo

Skok w dal
1. Dalila Dif    SP nr 1 Grajewo
2. Emilia Jankowska   SP nr 1 Grajewo
3. Karolina Gładkowska  SP nr 1 Grajewo
4. Marlena Nitkowska   SP nr 2 Grajewo
5. Weronika Rydzewska  SP nr 2 Grajewo
6. Agnieszka Niecikowska  SP Nieciki
7. Anna Gudel    SP nr 4 Grajewo
8. Elwira Mościcka   SP nr 4 Grajewo
9. Patrycja Byl    SP Wąsosz
10. 10-11 Aneta Łepkowska  SP Wierzbowo
11. 10-11 Aleksandra Radzio  SP Rajgród
12. Ewelina Laszczkowska  SP Ławsk
13. 13-14 Magda Kowalewska  SP Wąsosz
14. 13-14 Grygo Weronika  SP Rajgród
15. Aleksandra Kalinowska  SP Wierzbowo
16. Milena Albińska   SP Ławsk
17. Alicja Krukowska   SP Wierzbowo
18. Marta Karwowska   SP Ławsk
19. Joanna Glińska   SP Wąsosz
20. Sylwia Zielińska   SP Ławsk
Skok wzwyż
1. Olga Sekścińska   SP nr 4 Grajewo
2. Karolina Rusak   SP nr 4 Grajewo
3. Urszula Malicka   SP nr 2 Grajewo
Pchnięcie kulą
1. Olga Zarzecka   SP nr 4 Grajewo
2. Patrycja Chodkowska  SP nr 1 Grajewo
3. Katarzyna Purwin   SP nr 4 Grajewo
4. Elżbieta Mościcka   SP Nieciki
5. Martyna Budna   SP nr 4 Grajewo
6. Anna Jankowska   SP Rajgród
7. Emilia Mościcka   SP Nieciki
8. Katarzyna Lichota   SP nr 2 Grajewo
9. Anita Kierznowska   SP nr 2 Grajewo
10. Klaudia Jakończuk   SP nr 4 Grajewo
Rzut oszczepem
1. Kinga Drozd    SP Rajgród
2. Jesika Romanowska   SP nr 2 Grajewo
3. Martyna Cybula   SP nr 4 Grajewo
4. Martyna Budna   SP nr 4 Grajewo
5. Kinga Zawistowska   SP nr 2 Grajewo
6. Katarzyna Purwin   SP nr 4 Grajewo
7. Natalia Kuczyńska   SP nr 2 Grajewo
8. Aleksandra Wnęk   SP nr 2 Grajewo
Biegi sztafetowe 4x60 m
1. Szkoła Podstawowa nr 1 w Grajewie
2. Szkoła Podstawowa nr 2 w Grajewie
3. Szkoła Podstawowa w Wąsoszu
4. Szkoła Podstawowa nr 4 w Grajewie
5. Szkoła Podstawowa w Karczewie
6. Szkoła Podstawowa w Rajgrodzie
7. Szkoła Podstawowa w Rydzewie
8. Szkoła Podstawowa w Ławsku

KLASYFIKACJA KOŃCOWA SZKÓŁ

1. Szkoła Podstawowa nr 2 w Grajewie    45 pkt   opiekun: Dorota Organek ,    Jolanta Bieńkowska
2. Szkoła Podstawowa nr 4 w Grajewie    39 pkt   opiekun:  Bożena Kuligowska,    Iwona Sypytkowska, Anna Formejster
3. Szkoła Podstawowa nr 1 w Grajewie    34 pkt   opiekun: Regina Sulewska
4. Szkoła Podstawowa w Wąsoszu     30 pkt
5. Szkoła Podstawowa w Rajgrodzie     27 pkt
6. Szkoła Podstawowa w Karczewie     25 pkt
7. Szkoła Podstawowa w Niecikach     24 pkt
8. Szkoła Podstawowa w Rydzewie     23 pkt
9. Szkoła Podstawowa w Ławsku     22 pkt.
10. Szkoła Podstawowa w Wierzbowie     21 pkt.
11. Szkoła Podstawowa w  Sulewie – Kownatach   20 pkt.
12. Szkoła Podstawowa w Kędziorowie     19 pkt.

KLASYFIKACJA  CHŁOPCÓW

Bieg 60 m
1. Sebastian Gbur   SP Rydzewo
2. Jakub Strzelczyk   SP nr 4 Grajewo
3. Łukasz Jastrzębski   SP nr 4 Grajewo
4. Mateusz Cybulski   SP nr 4 Grajewo
5. Olaf Suszczyński   SP nr 4 Grajewo
6. Adam Kulesza   SP nr 1 Grajewo
7.  Adrian Jabłoński   SP nr 2 Grajewo
8. Albert Staniszewski   SP nr 2 Grajewo
9. Filip Czerwionka   SP Rajgród
10. Szymon Jabłoński   SP Rydzewo
11. Szymon Barszczewski  SP Karczewo
12. Eryk Kosiński    SP nr 2 Grajewo
13. Łukasz Kędzierski   SP Wąsosz
14. Kamil Marczykowski   SP Wąsosz
15. Damian Ostrowski   SP Sulewo-Kownaty
16. Przemysław Zieliński   SP Rajgród
17. Adrian Niecikowski    SP Nieciki
18. Emanuel Górski   SP nr 2 Grajewo
19. 18-19 Dawid Matysiewicz  SP Karczewo
20. 18-19 Piotr Polakowski  SP Wąsosz
21. Grzegorz Kapla   SP Rajgród
22. Mateusz Radkowski   SP Wasosz
23. Davide Piaszczyński   SP Rydzewo
24. Michał Grzymkowski   SP Wasosz
Bieg 200 m
1. Jakub Strzelczyk   SP nr 4 Grajewo
2. Łukasz Obrycki   SP nr 2 Grajewo
3. Olaf Suszczyński    SP nr 4 Grajewo
4. Daniel Świderski   SP Wierzbowo
5. Adam Kulesza   SP nr 1 Grajewo
6. Piotr Tynecki    SP nr 2 Grajewo
7. Albert Staniszewski   SP nr 2 Grajewo
8. Michał Doliwa   SP Ławsk
9. Szymon Jabłoński   SP Rydzewo
10. Eryk Kosiński    SP 2 Grajewo
11. Patryk Trypus    SP Rajgród
12. Adrian Niecikowski   SP Nieciki
13. Patryk Chrzanowski   SP Nieciki
14. Kamil Karwowski   SP Ławsk
15.  Damian Ostrowski   SP Sulewo- Kownaty
16. Damian Danowski   SP Sulewo- Kownaty
17. Emanuel Górski   SP nr 2 Grajewo
18. Mateusz Soliński   SP Wąsosz
19.  Robert Brodowski   SP Sulewo – Kownaty
20. Dawid Matysiewicz   SP Karczewo
21. Szymon Barszczewski  SP Karczewo
22. Davide Piaszczyński   SP Rydzewo
23. Grzegorz Kapla   SP Rajgród
24. Michał Grzymkowski   SP Wąsosz
25. Mateusz Radkowski   SP Wąsosz
Bieg 600m
1. Patryk Nowak   SP Rajgród
2. Damian Borawski   SP Rajgród
3. Sebastian Karwowski  SP nr 4 Grajewo
4. Daniel Chrzanowski   SP Nieciki
5. Przemysław Niecikowski  SP Nieciki
6. Damian Szczechura   SP Rajgród
7. Michał Kuczerski   SP Karczewo
8. Mateusz Rydzewski   SP Rydzewo
9. Patryk Sulewski   SP Sulewo – Kownaty
10. Patryk Chrzanowski   SP Nieciki
Bieg 1000m
1. Przemysław Siedlecki  SP nr 2 Grajewo
2. Kamil Fajfer    SP nr 4 Grajewo
3. Tomasz Pisanko   SP nr 2 Grajewo
4. Kamil Elbich    SP nr 2 Grajewo
5. Michał Tomczak   SP nr 2 Grajewo
6. Adrian Karwowski   SP Ławsk
7. Adrian Deroń    SP nr 2 Grajewo
8. Kacper Nidźwiedzki   SP Rajgród
9. Artur Konopka   SP Sulewo - Kownaty
10. Dariusz Szpakowski   SP Rajgród
Chód sportowy
1. Paweł Dzięgielewski   SP nr 2 Grajewo
2. Michał Żbikowski   SP nr 1 Grajewo
3. Rafał Masiewicz   SP nr 2 Grajewo
Skok w dal
1. Sebastian Gbur   SP Rydzewo
2. Mateusz Cybulski   SP nr 4 Grajewo
3. Marcin Zawadzki   SP Rajgród
4. Łukasz Obrycki   SP nr 2 Grajewo
5. Łukasz Jastrzębski   SP nr 4 Grajewo
6. Patryk Trypus    SP Rajgród
7. Łukasz Kędzierski   SP Wąsosz
8. Adrian Jabłoński   SP nr 2 Grajewo
9. Adam Linkowski   SP nr 2 Grajewo
10. Daniel Świderski   SP Wierzbowo
11. Przemysław Zieliński   SP Rajgród
12. Kamil Marczykowski   SP Wąsosz
13. Michał Olszewski   SP nr 2 Grajewo
14. Mateusz Soliński   SP Wąsosz
15. Piotr Polakowski   SP Wąsosz
Pchnięcie kulą
1. Marcin Makowski   SP nr 1 Grajewo
2. Szymon Maśliński   SP Karczewo
3. Kamil Dąbrowski   SP Rajgród
4. Marcin Gardocki   SP nr 2 Grajewo
5. Daniel Durko    SP Rajgród
6. Wojciech Piętko   SP Karczewo
7. Łukasz Sobolewski   SP nr 2 Grajewo
8. Patryk Przyborowski   SP nr 2 Grajewo
9. Mateusz Turowski   SP nr 2 Grajewo
10. Piotr Łuczak    SP nr 2 Grajewo
Rzut oszczepem
1. Adam Linkowski   SP nr 2 Grajewo
2. Marcin Zawadzki   SP Rajgród
3. Marcin Szczęsny   SP nr 2 Grajewo
4. Filip Czerwionka   SP Rajgród
5. Patryk Przyborowski  SP nr 2 Grajewo
6. Kamil Stryjecki   SP Rajgród
7. Bartek Sielawa   SP nr 2 Grajewo 
Biegi sztafetowe 4x60 m
1. Szkoła Podstawowa nr 4 w Grajewie
2. Szkoła Podstawowa nr 2 w Grajewie
3. Szkoła Podstawowa w Rajgrodzie
4. Szkoła Podstawowa w Rydzewie
5. Szkoła Podstawowa w Ławsku
6. Szkoła Podstawowa w Niecikach
7. Szkoła Podstawowa w Sulewie - Kownatach
8. Szkoła Podstawowa w Karczewie
9. Szkoła Podstawowa w Wąsoszu

KLASYFIKACJA KOŃCOWA SZKÓŁ

1. Szkoła Podstawowa nr 2 w Grajewie    45 pkt   opiekun: Adam Cudny                Jolanta Bieńkowska                
2. Szkoła Podstawowa nr 2 w Rajgrodzie    39 pkt              opiekun: Jan Modzelewski   
3. Szkoła Podstawowa nr 4 w Grajewie    34 pkt   opiekun: Zbigniew Łajewski
4. Szkoła Podstawowa w Rydzewie     30 pkt
5. Szkoła Podstawowa w Wąsoszu     27 pkt
6. Szkoła Podstawowa w Niecikach     25 pkt
7. Szkoła Podstawowa w Karczewie     24 pkt
8. Szkoła Podstawowa nr 1 w Grajewie    23 pkt
9. Szkoła Podstawowa w Sulewie - Kownatach   22 pkt
10. Szkoła Podstawowa w Ławsku     21 pkt.

 Do Półfinału Igrzysk Województwa Podlaskiego w lekkiej atletyce awansuje po 5 najlepszych zawodniczek i zawodników w każdej konkurencji i po pięć sztafet. Półfinał odbędzie się 14.05.2010r o godz. 10 30 w Białymstoku.  Zarząd Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego składa podziękowanie Dyrekcji  Szkoły Podstawowej nr 4 w Grajewie za udostępnienie obiektów sportowych oraz nauczycielom wychowania fizycznego tej szkoły za bardzo dobre przygotowanie i sprawne  przeprowadzenie zawodów. 

         Pełnomocnik Powiatu Grajewskiego
      Regina Sulewska

 

fot.e-Grajewo.pl

Było fajnie. ; P
Napisał: ja. xd dodano: 2010-05-10 20:37:45

te ostatnie to SP2 zajeli 2miejsce oby tak dalej
Napisał: fgdt dodano: 2010-05-10 22:16:20

ja zajełam 2 w oszczepie:-))
Napisał: ddrffd dodano: 2010-05-11 06:31:51

Było bardzo fajnie. ;p
Napisał: Ktoś dodano: 2010-05-11 16:58:44

SP2 tak słabiutko?? Odkąd odszedł rocznik 94 nic sie nie dzieje w tym sporcie
Napisał: absolwent dodano: 2010-05-11 19:36:38

absolwencie spójrz na klasyfikację końcową, wygrała właśnie SP2
Napisał: uczennica dodano: 2010-05-12 10:06:07

widać że sp2 tylko lekkoatletyke ćwiczy bo w innych sportach to tylko jedynka najlepsza.
Napisał: ktos dodano: 2010-05-12 13:29:27

absolwencie, trzeba przyznac Ci racje
Napisał: J. dodano: 2010-05-12 15:31:45

no sp1 najlepsze złoto w nogę złoto w unihokeja brąz w sztafecie no i do Elbląga no i na pewno tam wygrają bo jest tam zawodniczka z numerem 5 ... ona jest najlepsza no i jeszce dobry bramkarz to miska i karina która ciągle strzela
Napisał: widownia dodano: 2010-05-13 14:08:51

3 miejsce w 60 :D:D ^^
Napisał: kiss my ass dodano: 2010-05-13 22:15:10

a co zazdrościsz dwujce? spujrz na kfalifikacje końcowe czemu dwujka jest pierwsza?a nie jedynka jeśli taka dobra we wszystkim?
Napisał: ktoś napewno xD dodano: 2010-05-18 18:17:05

My w sztafecie zajęliśmy 2 miejsce w województwie ;d Grajewo Rlz.:)
Napisał: mLy z SP4 ! dodano: 2010-05-31 22:03:00

Gratulacje sportowcom!!! W przyszlosci wezcie za wzor sportowcow ze Szkoly Podstawowej w Niecikach .Rocznik 1980 byl nie do pobicia.Zycze dalszych sukcesow. -Sportowiec
Napisał: unbeatable dodano: 2011-06-04 06:20:49

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.