poniedziałek, 25 października 2021

Kraj

Zatrzymany z narkotykami

Zatrzymany z narkotykami

Posiadał narkotyki, został zatrzymany

Ełccy kryminalni zatrzymali 23-latka, który posiadał przy sobie narkotyki. Policjanci zabezpieczyli od niego ponad 20 dilerskich porcji suszu marihuany. Teraz 23-latek odpowie przed sadem. Grozi mu kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

W sobotę wieczorem policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej pełnili służbę patrolując miasto Ełk. W pewnym momencie zwrócili uwagę na zaparkowane auto przy jednej z ulic. W samochodzie siedziało trzech młodych mężczyzn. Podczas legitymowania okazało się, że jeden z nich posiadał narkotyki. Kryminalni zabezpieczyli od 23-latka blisko 23 dilerskie porcje suszu marihuany. Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie.

Teraz 23-latkowi za posiadanie narkotyków grozi kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.


Nie zatrzymał się do kontroli drogowej, uderzył policjanta drzwiami auta

28-letni kierowca audi nie chciał zatrzymać się do policyjnej kontroli. Zaczął uciekać, ale stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w barierki ochronne. Gdy funkcjonariusze podbiegli do niego, 28-latek nagle ruszył i uderzył drzwiami auta jednego z nich. Policjantowi na szczęście nic się nie stało. Teraz mężczyzna odpowie za naruszenie nietykalności cielesnej policjanta, zmuszanie funkcjonariuszy do zaniechania czynności oraz spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Do zdarzenia doszło w niedzielę kilka minut po północy. Na ulicy Łukasiewicza policjanci chcieli zatrzymać do kontroli drogowej samochód marki Audi. Gdy dali kierowcy sygnał świetlny do zatrzymania, ten nagle gwałtownie przyśpieszył i zaczął uciekać. Jednak po kilku metrach, 28-latek będąc na skrzyżowaniu z ulicą Suwalską, stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w barierkę ochronną. Gdy podbiegli do niego funkcjonariusze i otworzyli drzwi auta, kierowca znowu zaczął uciekać i gwałtownie ruszył. Wtedy uderzył drzwiami jednego z policjantów. Na szczęście funkcjonariusz odskoczył i w ten sposób uniknął przejechania.
Kierowca opuścił pojazd i uciekł pieszo.

28-latek został zatrzymany w poniedziałek. Teraz odpowie za naruszenie nietykalności cielesnej policjanta, zmuszanie funkcjonariuszy do zaniechania czynności oraz spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym.
KPP Ełk

środa, 28 grudnia 2016

Przekręt internetowy

poniedziałek, 26 września 2016

Rosną mury nienawiści

Komentarze (0)

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.