Zapisz dziecko na zajęcia

aktualizacja: 2018-10-08 15:57:20     nr wiadomości: 37355     przeczytano: 5147     Ilość komentarzy komentarze: 0

Dnia 10 września 2018r. na boisku szkolnym Zespołu Szkół Miejskich nr 2 w Grajewie odbył się pokazowy trening piłki nożnej. W  świat sportu  wprowadziła p. Kasia, trener Dziewczęcego Klubu Sportowego. W zabawie wzięły udział cztery grupy  dziewczynek  w wieku 4-6 lat.  Program realizowany był metodą aktywizującą, trenerka zaczęła od znanej gry - "berek". Nie zabrakło również tzw. wyścigu rzędów, który miał na celu zintegrowanie grup i obudzenia zdrowej rywalizacji.  Dzieci szybko weszły w role i stworzyły przyjazną atmosferę. Na koniec pojawił się element gry zespołowej - strzelanie do bramki . 


                  Dzięki takim akcjom dzieci świadomie wybierają ruch i zabawę grupową a odrzucają cybernetyczny świat. Pomóżmy naszym pociechom poznać świat rzeczywisty. Możemy dać im poczucie przynależności do grupy i rozbudzić  chęć samorealizacji. 

Zapisz swoje dziecko  na zajęcia piłki nożnej już dziś!!
Trener Kasia  nr kontaktowy  504924436

 

 

Zabawa + ruch = zdrowie czyli  szczęśliwe i uśmiechnięte dziecko

Dodaj komentarz

Treść:


Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy możliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.