wtorek, 16 kwietnia 2024

Wiadomości

  • 5 komentarzy
  • 10031 wyświetleń

Z ułańską fantazją

…Z UŁAŃSKĄ FANTAZJĄ? – MOŻNA!


Obchody Dnia Edukacji Narodowej za nami. Święto Patrona Zespołu Szkół Nr 2 w Grajewie – 9. Pułku Strzelców Konnych – też. Jednakże…
Cała społeczność szkolna i… lokalna, chętnie wraca do tych wspólnie spędzonych chwil. Niektórzy do tej pory przeżywają przejażdżki bryczką i w siodle, drudzy – pokazy kawaleryjskie, a jeszcze inni żołnierskie umiejętności, sprawność, prestiż. Ci, którzy nie mogli uczestniczyć osobiście, odwiedzają strony internetowe w poszukiwaniu ciekawych fotek, czy komentarzy. Wszyscy zaś, nie są w stanie zapomnieć atmosfery tego dnia – niepowtarzalnego połączenia chlubnych tradycji
z młodzieńczą pasją.

Wielu osobom należą się ogromne podziękowania. Tak wielu, że nie sposób wszystkich wymienić. Jednak – dziękujmy. W czasach, którym zarzuca się kryzys wszelkich wartości – warto.
Powtarzając za Panią Dyrektor Zespołu Szkół Nr 2 Marzeną Sulkowską, „Ludziom Wielkiego Ducha”: Staroście Powiatu Grajewskiego – Panu Jarosławowi Augustowskiemu, Prezesowi Towarzystwa 9. Pułku Strzelców Konnych – Panu Antoniemu Dudzińskiemu oraz Panom: Krzysztofowi Borawskiemu, Czesławowi Restelowi, Grzegorzowi Purwinowi, Dariuszowi Borysowi, Antoniemu Olszwskiemu i wielu innym przyjaciołom szkoły. Dziękujemy.

Firmie e-Grajewo, Gazecie Współczesnej, Radiu Białystok, wszystkim pracownikom Zespołu Szkół Nr 2 w Grajewie. Ich praca dostarczyła i nadal dostarcza niezapomnianych wrażeń. Dziękujemy.

Młodzieży, młodzieży i jeszcze raz młodzieży. Uczniom naszej szkoły. Naszym uczniom. Za to, że stanęli na wysokości zadania. Za przygotowanie tylu pięknych rzeczy. I tak pięknie. Za to, że dali świadectwo swych kompetencji, swego zaangażowania, profesjonalizmu. Za to, że udowodnili… że można.


CIAŁO PEDAGOGICZNEGaleria zdjęć....

wtorek, 16 kwietnia 2024

Ruszyły patrole motocyklowe

Komentarze (5)

ktoś docenil (szaraczków :-(!) znaczy młodzież FAAAAAAAAJNIE

jakich szaraczków????!!!!
jesteśmy zajefajni
brrrrr

ułaNI UŁani !!!
....ej niejenna panienka za wami!!!
i niejenna....

zespół szkół nr2 - przemianować na..
zespół namber łan
bo nie prostak ale PAN!

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.