Wiadomości

  • 5 komentarzy
  • 9468 wyświetleń

Z ułańską fantazją

…Z UŁAŃSKĄ FANTAZJĄ? – MOŻNA!


Obchody Dnia Edukacji Narodowej za nami. Święto Patrona Zespołu Szkół Nr 2 w Grajewie – 9. Pułku Strzelców Konnych – też. Jednakże…
Cała społeczność szkolna i… lokalna, chętnie wraca do tych wspólnie spędzonych chwil. Niektórzy do tej pory przeżywają przejażdżki bryczką i w siodle, drudzy – pokazy kawaleryjskie, a jeszcze inni żołnierskie umiejętności, sprawność, prestiż. Ci, którzy nie mogli uczestniczyć osobiście, odwiedzają strony internetowe w poszukiwaniu ciekawych fotek, czy komentarzy. Wszyscy zaś, nie są w stanie zapomnieć atmosfery tego dnia – niepowtarzalnego połączenia chlubnych tradycji
z młodzieńczą pasją.

Wielu osobom należą się ogromne podziękowania. Tak wielu, że nie sposób wszystkich wymienić. Jednak – dziękujmy. W czasach, którym zarzuca się kryzys wszelkich wartości – warto.
Powtarzając za Panią Dyrektor Zespołu Szkół Nr 2 Marzeną Sulkowską, „Ludziom Wielkiego Ducha”: Staroście Powiatu Grajewskiego – Panu Jarosławowi Augustowskiemu, Prezesowi Towarzystwa 9. Pułku Strzelców Konnych – Panu Antoniemu Dudzińskiemu oraz Panom: Krzysztofowi Borawskiemu, Czesławowi Restelowi, Grzegorzowi Purwinowi, Dariuszowi Borysowi, Antoniemu Olszwskiemu i wielu innym przyjaciołom szkoły. Dziękujemy.

Firmie e-Grajewo, Gazecie Współczesnej, Radiu Białystok, wszystkim pracownikom Zespołu Szkół Nr 2 w Grajewie. Ich praca dostarczyła i nadal dostarcza niezapomnianych wrażeń. Dziękujemy.

Młodzieży, młodzieży i jeszcze raz młodzieży. Uczniom naszej szkoły. Naszym uczniom. Za to, że stanęli na wysokości zadania. Za przygotowanie tylu pięknych rzeczy. I tak pięknie. Za to, że dali świadectwo swych kompetencji, swego zaangażowania, profesjonalizmu. Za to, że udowodnili… że można.


CIAŁO PEDAGOGICZNEGaleria zdjęć....

Komentarze (5)

ktoś docenil (szaraczków :-(!) znaczy młodzież FAAAAAAAAJNIE

jakich szaraczków????!!!!
jesteśmy zajefajni
brrrrr

ułaNI UŁani !!!
....ej niejenna panienka za wami!!!
i niejenna....

zespół szkół nr2 - przemianować na..
zespół namber łan
bo nie prostak ale PAN!

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.