niedziela, 1 października 2023

Sport

  • 2 komentarzy
  • 3337 wyświetleń

 XXIV  Międzynarodowy Uliczny Bieg Wilka 2023

 XXIV  Międzynarodowy Uliczny Bieg Wilka w tym roku swoje miejsce znalazł na boisku lekkoatletycznym Szkoły Podstawowej nr 4, gdzie rywalizować będą dzieci i młodzież oraz znajdować się będzie się start i meta Biegu Głównego.  Start  6 maja.

 

W tym roku organizatorzy podjęli decyzję o przeniesieniu biegów dzieci i młodzieży na  boisko lekkoatletyczne przy SP 4. Tam na tartanowej bieżni rywalizacja odbędzie się na dystansach od 100 do 800 m. Bieg Główny na dystansie ok. 10 000 m wystartuje z boiska.  Następnie biegacze pobiegną ul. Konstytucji 3 Maja, chodnikiem ulicy Ekologicznej i skręcą w kierunku Kościoła MBNP na ul. Jana Pawła II. Następnie pobiegną ulicą Topolową i drogą w kierunku działek. Tam będzie nawrót i powrót tą samą drogą na metę. Po raz kolejny będzie też marsz Nordic Walking chodnikiem ul. Ekologicznej na dystansie ok.2 700 m.

 

Wszystkie informacje regulaminowe znajdują się na stronie www.maratonka.pl  Jak zwykle zgłoszenia przyjmowane są drogą elektroniczną na stronie www.elektronicznezapisy.pl Link znajduje się na stronie www.maratonka.pl.

 

   

Organizatorzy już dziś przepraszają za utrudnienia dla mieszkańców Osiedla Południa za utrudnienia przy wyjeździe w kierunku ul. Ekologicznej i fragmentu ul. Konstytucji 3 Maja w godzinach 12.00 – 13.30. Tym razem nie będą zamykane ulice, a bieg odbędzie się przy ograniczonym ruchu drogowym. Na całej trasie znajdą się tabliczki informacyjne i będzie zabezpieczenie ze strony odpowiednich służb.  Jednocześnie już dziś zapraszają wszystkich do kibicowania, bowiem emocji jak zwykle nie zabraknie. 

Początek „Wilczego Biegania” 6 maja ok. godz. 9.oo  na boisku SP 4, ul. Konstytucji 3 Maja23. Przy okazji będą atrakcje kulturalne i sportowo - rekreacyjne.

                                                                                                                    KS Maratonka   

 

czwartek, 28 września 2023

Grajewo. Analiza składu ciała

czwartek, 28 września 2023

WARMIA - TUR (SOBOTA 30.09 godz. 15:30)

Komentarze (2)

A może jakieś godziny? Czy jest jakis opis szczegółowy imprezy?

Tak prosimy o szczegóły imprezy. Jak startują dzieci szkolne. Dzieci chcą przyjść ale zero informacji dla nich.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.