środa, 17 kwietnia 2024

Kraj

  • 1 komentarzy
  • 1674 wyświetleń

Wyrwa na drodze nr 16

Wyrwa na drodze krajowej nr 16 i wypadek w Krzyżewie

Droga krajowa nr 16  przez kilka godzin była zablokowana. Najpierw policjanci dostali informację o zerwaniu jezdni w wyniku podmycia przez deszcz. Około 20 minut później doszło tam do zderzenia się dwóch samochodów ciężarowych. Tir prawdopodobnie nie dostosował prędkości do warunków drogowych i uderzył w tył innego tira, który zatrzymał się przed wyrwą.

Dzisiaj przed godziną 8.00 policjanci otrzymali informację, że w miejscowości Krzyżewo prawdopodobnie w wyniku podmycia przez deszcz zerwała się droga. Policjanci natychmiast pojechali zabezpieczyć to miejsce i zorganizować objazdy. Następnie około godziny 8.10, gdzie na miejscu pracowali funkcjonariusze doszło do wypadku drogowego. Zderzyły się dwa samochody ciężarowe. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że tir najechał na innego tira. Prawdopodobnie kierowca ciężarówki nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i uderzył w tył tira, który zatrzymał się przed miejscem, gdzie zerwała się droga.  

Teraz policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku. Droga krajowa nr 16 będzie zablokowana jeszcze przez kilka godzin. - KPP Ełk:

Komentarze (1)

idioci dlaczego oni podejmują działania dopierwo wtedy,gdy już stanie sie jakis wypadek

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.