wtorek, 25 stycznia 2022

Wiadomości

  • 13 komentarzy
  • 14800 wyświetleń

Wypadek w Popowie

22.11.2007 r.
- o godzinie 06:35 na drodze nr 61 w miejscowości Popowo, gm. Grajewo miał miejsce wypadek drogowy. Samochód m-ki Rover kierowanym przez mieszkańca gm. Szczuczyn wpadł w poślizg na śliskiej jezdni, zjechał na lewy pas ruchu i uderzył w jadący z przeciwka samochód Daewoo Lanos, kierowany przez mieszkańca Grajewa. Kierujący pojazdami z obrażeniami ciała zostali przewiezieni do Szpitala Ogólnego w Grajewie. Kierowcy byli trzeźwi. Policja ustala szczegółowe okoliczności wypadku.

Zdjęcia

 

poniedziałek, 24 stycznia 2022

Ogłoszenie: Praca dla informatyka w KPP w Grajewie

poniedziałek, 24 stycznia 2022

Zmiany w funkcjonowaniu Urzędu Miasta

Komentarze (13)

czyżby super kierowca ROVER-a wymusił pierwszeństwo i został skasowany?? Trzeba mysleć niestety.

To jak to ROVER jechał na wstecznym??

jednka co rower to rover bo na wstecznym wraca do domu hehe

aj nie wiem zle opisana sytuacja nie zgadza mi sie cos : // Opisane jest niby czolowe zderzenie a tu tył rovera który jechał do grajewa i prrzód ktory jechał z grajewa ... e ..

niepasuje mi cos jesli zjechał na lewy pas ruch to dlaczego tył jest skasowany a nie przód KŁAMIĄ!!!!!!!!!!!!!!

Wiem, że ja jak jechałem do Łomży to już usłyszałem o wypadku, to pokierowałem się na Wierzbowo i Boczki :)

Nic nie napisali o TIR-ze... Kierowca tira wyprzedzał Rovera przez całe Popowo i w pewnym momęcie zorientował sie że sie nie wyrobi i zjechał z powrotem na ten sam pas uderzając rovera w tylni błotnik powodując, ze Rover wpadł w poślizg i zjechał na przeciwny pas ruchu wprost pod nadjerzdzającwgo Lanosa...

dziwna ta teoria bardzo????????????????????jak to mogło być czołowe zderzenie zastanawiające nie prawdarz???????? tam jeszcze byl litwski Tir?????????

tak doswiadczony kierowca jak kierowca tego Rovera,nie doprowadzilby do takiego wypadku z wlasnej winy ,gdyby nieto ze zaczepil go tir litewski

coś tu faktycznie nie pasuje, hehe. tylko zastanawiam się, z jaką prędkościa lanos pędził, skoro rover jest do połowy skasowany!

Też słyszałem, że jakiś litwin zaczepił o rovera a tego zawróciło i udeżył w niego lanos dlatego to tak wyglada dziwnie :D!!! A to co jest opisane w pseudo artykule no cóż wątpie zeby nik nie wiedział co się zdarzyło, ale te opisy wypadków żadko są szczegółowe i zrozumiałe!

Jedno jest pewne!!!!!! kierowca lanosa nie zawini lnapewno,znam czlowieka to jest ''zawodowy kierowca''!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Też słyszałem, że jakiś litwin zaczepił o rovera a tego zawróciło i udeżył w niego lanos dlatego to tak wyglada dziwnie :D!!! A to co jest opisane w pseudo artykule no cóż wątpie zeby nik nie wiedział co się zdarzyło, to jest prawda;p;;d;d

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.