Wiadomości

  • 16 komentarzy
  • 12329 wyświetleń

Wypadek podczas holowania

79-latka przechodząc przez przejście dla pieszych zaczepiła o linkę holowniczą, za pomocą której kierowca seata ciągnął mitsubishi. W wyniku zdarzenia kobieta trafiła do szpitala. Okoliczności wypadku wyjaśniają teraz grajewscy policjanci.

Wczoraj tuż po godzinie 17:00 dyżurny grajewskiej Policji poinformowany został o nietypowym zdarzeniu drogowym, do którego doszło na ulicy 9 Pułku Strzelców Konnych. Policjanci na miejscu wstępnie ustalili, że kierujący seatem 32-latek holował swojego 30-letniego kolegę, który poruszał się mitsubishi. Dojeżdżając do skrzyżowania kierowcy zatrzymali się – pierwszy tuż za przejściem, natomiast drugi przed nim. W tym czasie po pasach między samochodami przechodziła 79-letnia grajewianka. Kobieta najprawdopodobniej nie zauważyła rozciągniętej linki holowniczej i się o nią zaczepiła. W wyniku upadku kobieta z urazem barku trafiła do szpitala. Teraz przyczyny i dokładne okoliczności zdarzania ustalają policjanci z Grajewa. – oficer prasowy KPP w Grajewie

 

sobota, 1 kwietnia 2023

Życzenia wielkanocne 2023

Komentarze (16)

o godzinie 17 jest juz ciemno wiec kobieta na pewno nie widziała tej linki holowniczej a nawet jagby to było w dzień to nic nie usprawiedliwia bo tak zatrzymać się podczas holowania nie wolno!!!!!!!!!!!

patrze grajewianka ma opanowane wszystkie przepisy

do grajewianka, to jak on niby miał się zatrzymać żeby wyjechać? Czy ty widziałaś wyjazd z tej ulicy i gdzie są namalowane pasy?

oczywiscie ze mozna tak sie zatrzymac, w tym miejscu nie ma mozliwosci inaczej sie zatrzymac do ustapienia pierwszensctwa samochodom jadacych ul. wojska polskiego , jest w tym miejscu miejsce na jeden samochod dalej sa pasy dla pieszych .

grajewianka jest pieszym i nie ma pojęcia o przepisach :)

grajewianka to podejrzewam ze w negatywie ma zdjecie na prawku

jak sie biegnie przez pasy to i jaskrawej liny sie nie zobaczy

biegnąc przez pasy podczas deszczu w kapturze na głowie i parasolem w dłoni kobieta ba raczej każdy pieszy mógłby nie zauważyć linki holowniczej

Ta pani ma prawie 80 lat, to o jakim biegnięciu mowa. Jesli przejście dla pieszych wolne, to każdy by w tym momencie przechodził i efekt byłby taki sam, tylko młody by nie złamał barku po takiej przewrotce.Jak się holuje w mieście i do tego nocą, to trzeba tak tą czynność wykonać, żeby nie skaleczyć innych.

ciekawe czy ktos dostał mandat,moim zdaniem wina babci-pospiech

zawsze mówiłem że przejścia dla pieszych są za blisko skrzyżowań ale nikt mnie nie słucha trudno stało jeszcze dużo wody upłynie zanim ktoś się za to weżmie

ja napewno mandatu bym nie przyjal niech babka patrzy a nie ciagle wlaza jak swiete krowy

Na lince powinna w środkowej części być umieszczona czerwona szmatka by ostrzegała innych, że samochód z tyłu jest holowany.

Kierowca w holowanym pojeździe powinien ostrzec kobiecinę sygnałem, to by się zreflektowała i pewnie by nie wpadła na linkę.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.