środa, 17 kwietnia 2024

Wiadomości

  • 7 komentarzy
  • 13668 wyświetleń

Wszystkich Świętych

Dziś obchodzony jest Dzień Wszystkich Świętych. Zgodnie z nauką Kościoła katolickiego jest to "uroczystość tych, którzy są zbawieni i cieszą się wieczną szczęśliwością w niebie".
Porządkowanie grobów, kupno zniczy, wiązanek chryzantem, spotkania rodzinne na odwiedzanych cmentarzach. Każdy chciałby spędzić te święta przy mogiłach najbliższych. Jest to dobry moment na refleksje, także nad własnym życiem , nad przeszłością, teraźniejszością i przyszłością. Jest to okazja do wspomnień, do dzielenia się troskami, kłopotami i radością.

Grajewo -galeria zdjęć

wtorek, 16 kwietnia 2024

Ruszyły patrole motocyklowe

Komentarze (7)

Wczoraj byłam na cmenrarzu i widziałam jak żołnierze chyba z Osowca składali kwiaty i zapalali znicze na grobach zmarłych kolegów wojkowych.Bardzo chwali się takie postępowanie.Pamięć o kolegach z pracy jest czymś szczególnym.

Ważne, że pamiętamy o tych , którzy odeszli z tego świata.

w ten smutny i beznamietny dzien powracam do was bynajmiej kablami bo inaczej sie nie da i razem z wami trwam w smutku i tesknocie za ludzmi ktorzy byli a ktorych juz z nami nie ma zapalam swiece tu gdzie jestem teraz mimo iz dzieli nas 2 .500 tysiecy km ;[.................

dodajcie wiecej zdjec!!!!!!!!!!

Hm sprytnie uchwycone piekne blotko na cmentarzu :) Normalnie szok...ciekaw jestem czy nikt sobie nogi nie skrecil na tym blocie...wlasciwie to mozna ubiegac sie o odszkodowanie w takiej sprawie. Czy ni uwazacie ze pora by sie wziac za chodniki na starym cmentarzu? Przeciez tam nie da sie poruszac...tym bardziej wieczorem gdy nic nie widac!!!

Dzień szczególny ale te hieny handlujące kwiatami i zniczami mogły by sprzątać po sobie a nie jak zawsze chlew robią; gdzie policja , gdzie Straż Miejska, a może takiej nie macie w tym miasteczku jak nie to czas najwyższy

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.