sobota, 25 września 2021

Kultura i rozrywka

Wojewodzin - zakończenie roku

Wojewodzin - zakończenie roku
Nie od dziś wiadomo, że jedną z przyjemniejszych chwil w uczniowskim życiu jest ta, gdy rozbrzmiewa ostatni dzwonek. Cieszy w dzień powszedni, ale szczególną radość przynosi ze sobą wtedy, gdy oznajmia początek upragnionych wakacji. W naszej szkole zadzwonił on dziś punktualnie o godz. 9.00, rozpoczynając uroczysty apel z okazji zakończenia roku szkolnego. Po odśpiewaniu hymnu narodowego odbyła się ceremonia zaprzysiężenie nowego składu pocztu sztandarowego szkoły.
Następnie rozpoczęły się okolicznościowe przemówienia, wygłosili je kolejno: pani Dyrektor J. Ksepko - Kurkowska, przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego, Przewodnicząca Rady Rodziców. Potem, zgodnie z tradycją, cała społeczność szkolna celebrowała indywidualne sukcesy poszczególnych uczniów. Publicznie uhonorowano tych, którzy uzyskali wysokie wyniki w nauce i otrzymali świadectwa z wyróżnieniem. Złożono gratulacje za znaczące osiągnięcia sportowe oraz w innych dziedzinach, przedstawiono zwycięzców w konkursach. Doceniono też tych, którzy wytrwale uczęszczali na lekcje i mogą poszczycić się stuprocentową frekwencją. Liczne grono osób nagrodzonych stanowi prawdziwy powód do dumy. Z nieskrywaną satysfakcją jeszcze raz składamy wyrazy uznania.
 
Ostatecznym zamknięciem tego nietypowego roku szkolnego 2020/2021 były spotkania w klasach z wychowawcami, a tam mnóstwo kwiatów, słodkości, uśmiechów, serdeczności, a może nawet szlachetnych łez wzruszenia... - Katarzyna Bielińska

piątek, 24 września 2021

Spotkanie z Krówką Matyldą

piątek, 24 września 2021

Weekend seniora z kulturą w Muzeum Mleka

Komentarze (0)

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.