Sport

  • 5 komentarzy
  • 9673 wyświetleń

Wieści z UKS "Wilk"

Wieści z UKS
W dniach 10-12 czerwca odbyły się Mistrzostwa Polski K-1 Rules Seniorów i Kickboxingu Low-Kick Juniorów. Organizatorem Mistrzostw był Klub UKS "Relaks" Skarżysko-Kamienna wraz z Miejskim Centrum Sportu i Rekreacji oraz Polskim Związkiem Kickboxingu. K-1 Rules to najtwardsza formuła kickboxingu, gdzie dozwolone są min. uderzenia kolanem i kopnięcia na udo. Dzięki widowiskowości i dynamice to właśnie K-1 stało się najpopularniejszą formą walki w ringu w Europie i na świecie!

Ogólnie do turnieju zgłosiło się 232 zawodniczek i zawodników, reprezentujących 60 klubów z całej Polski.Grajewo reprezentowali zawodnicy UKS WILK przy ZSM nr 1 w Grajewie:Dawid Kaczyński,Marek Chiliński,Maciej Żabiński.Miejsce na podium wywalczył Dawid Kaczyński zajmując III miejsce w swej kategorii  wagowej.

Trener i zawodnicy składają podziękowania dyrekcji Zespołu Szkół Miejskich nr 1 w Grajewie oraz panu Wojciechowi Chrzanowskiemu dzięki którym wyjazd był możliwy.

sobota, 16 października 2021

Prostki. To miał być mecz jak każdy

sobota, 16 października 2021

Spinningowe zawody wędkarskie

Komentarze (5)

Gratulacje chłopakom i ich trenerowi Ernestowi.

Brawo chłopaki , TAK TRZYMAĆ !

Dawidek ;** gratuluję

Kochanie jestem z ciebie bardzo dumna oby tak dalej ;****

Gratuluję Dawid ;>

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.