czwartek, 18 sierpnia 2022

Kultura i rozrywka

Wieści z GOKiS w Wąsoszu

           W dniu 30 marca br. w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Wąsoszu odbyła się wystawa prac wielkanocnych połączona z kiermaszem. Swoje prace na wystawę udostępniły Panie: Jadwiga Solińska, Ewa Nowak, Danuta Bagińska, Monika Rong, Alicja Mierzejewska, Jolanta Koniecko.

     Wystawę odwiedziło ok. 80 osób, wśród których byli uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Wąsoszu oraz  mieszkańcy Wąsosza. Wystawcy dobrowolnie zadeklarowali, że możemy te prace sprzedać osobom zainteresowanym zakupem.

      Znaczna część prac została wykonana podczas zajęć warsztatowych pod kierunkiem Pani Jolanty Koniecko- Instruktora GOKiS oraz przez Panią Ewę Nowak, która każdą wolną chwilę poświęcała pracy twórczej.

      Wszystkim wystawcom i darczyńcom, składam serdeczne podziękowanie za ten wspaniały gest. Uzyskany w ten sposób dochód, zostanie przeznaczony na organizację wycieczki dla dzieci i młodzieży, biorącej aktywny udział w życiu i działalności GOKiS w Wąsoszu.

 

Więcej zdjęć na stronie gokis.wasosz24.pl   Zapraszamy!!!

                                                                    Dyrektor GOKiS

                                                                                        Zdzisław Chorosz

czwartek, 18 sierpnia 2022

Prostki Dożynki gminne 2022

czwartek, 18 sierpnia 2022

Tykocińska Biesiada Miodowa 2022

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.