Sport

  • 17 komentarzy
  • 8518 wyświetleń

Warmia-Finishparkiet (1:0)

9 października godz. 14:00 Stadion Miejski


Warmia Grajewo - Drwęca Nowe Miasto Lubawskie

Wynik 1 : 0 ( 0:0)

Bramka: Maksym Mirva (90 + 4). Żółte kartki: Jurok, Zajączkowski (Mlekpol) – Morawski, Boratyński, Paulewicz (Finishparkiet). Sędziowali: Erwin Paterek jako główny oraz Zbigniew Zych i Grzegorz Pożarowszczyk (Lublin). Widzów: 300.

MLEKPOL: Janowski – Kołłątaj, Kłosowski, Zajączkowski, Jurok, Giermasiński (77 Guzowski), Wincel, Strózik, Paczkowski, Figurski (70 Pachoilczyk), Mirva.

FINISHPARKIET: Dmuchowski (90 Wolski) – Matusewicz, Zakierski, Rogalski, Wróbel, Święcki (82 Rybkiewicz), Morawski, Bała, Włodarczyk, Domżalski, Boratyński (58 Elgert, 74 Paulewicz).
Przegląd Sportowy"W meczu nie może grać Mariusz Soska, który pauzuje za cztery żółte kartki. Tomasz Radziński nadal nie jest zdolny do gry z powodu urazu odniesionego podczas meczu z ŁKS Łomża, a pozostali zawodnicy są do mojej dyspozycji. Nie mniej jednak kilku z nich narzeka na lekkie urazy spowodowane ostatnim meczem z Unią Skierniewice. Mam na myśli tutaj Przemka Kołłątaja, który ma dolegliwości bólowe, Maksym Mirva dopiero od dnia dzisiejszego wznowił treningi i Giermasiński także ma bóle. Jeśli chodzi o trzon w najbliższym meczu to na pewno tutaj zmian w składzie, w porównaniu z ostatnim meczem nie należy się spodziewać. Zawodnicy, którzy potwierdzają przydatność, grają równo i pewnie, zagrają w tym meczu. Przeciwnik na pewno trudny, wymagający, który chce walczyć o awans do drugiej ligi. Jest to jeden z bogatszych klubów w naszej grupie. W tym klubie organizacja i finanse są na bardzo wysokim poziomie. Ci zawodnicy nie mogą narzekać na premie, gratyfikację, a to motywuje do uprawiania piłki nożnej. Jednak my myślimy i walczymy o swoją przyszłość. Na pewno ci zawodnicy, którzy wyjdą na boisko dadzą z siebie 200% normy.
Jeśli chodzi o drugą ligę to na razie nikt nam takich celów nie stawia. Mamy dobrze grać i mamy się promować" - trener Warmii Piotr Zajączkowski.


Klub Sportowy Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
Rok założenia: 1919
Barwy: biało-niebieskie
WWW: http://www.drweca.90minut.pl
Prezes: Zygmunt Dąbrowki (od 15 stycznia 2004)
Trener: Tomasz Arteniuk


Zabawa z piłką

Typuj wynik - wygraj bilet !

Bilet otrzymuje kibic o nick: "janin" - jako pierwszy wytypował poprawny wynik - Gratulujemy
1-0 dla Warmi
Dodano: 2004-10-06 o godz. 16:04:23 Autor: janin Email: kapd@o2.pl

( Bilet do odebrania w kasie przed kolejnym meczem KS Warmia Grajewo)

e-Grajewo.pl

środa, 6 grudnia 2023

Grajewo. III liga futsalu (8.12)

Komentarze (17)

kamil wygrasz bilet:)) byłeś ode mnie szybszy o 36 s.:)))

2:0 dla warmii ...Warmia najlepsza oooo jjjeeeeeeeeeeeeeeeeee

Link do rzutu karnego:

http://members.lycos.co.uk/ghq2005/karny.MPG

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.