sobota, 28 maja 2022

Sport

V Bieg Rodzinny (2 VII)

V BIEG RODZINNY.

   W sobotę 2 lipca w ramach Dni Grajewa na boisku przy Klubie Hades, ul. Wojska Polskiego odbędzie się V Bieg Rodzinny, który będzie świetną okazją do wspólnego rodzinnego biegania i sportowego rozpoczęcia rodzinnych wakacji. Jego organizatorami są Klub Sportowy Maratonka i Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji przy współpracy Grajewskiego centrum Kultury.

   W biegu udział może wziąć rodzina, która na starcie pojawi się w minimum trzyosobowym składzie np. mama, tata i dziecko. Ale może to być również  babcia czy dziadek z wnukami lub inny rodzinny skład. Przed startem nikt nie będzie sprawdzał wieku czy sportowych umiejętności. Nikt też nie będzie mierzył czasu czy na mecie wypatrywał najszybszego biegacza. Liczy się udział i wspólne rodzinne bieganie. To dobry czas na sportowe rozpoczęcie rodzinnych wakacji i wspólnego aktywnego spędzenia czasu.

    Dla uczestników przygotowano trasę wokół boiska Hades, a jedno kółko liczy sobie ok. 330 m.  Nie ma określonego dystansu. Każda rodzina sama zdecyduje czy pokona jedno czy kilka okrążeń.

   Bieg rozpocznie się o godz. 10.oo, a organizatorzy będą czekać na chętnych od godz. 9.30 na ławeczkach przy boisku Klubu Hades.

                                                                       

                                                                                                                                            WJ

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.