Wiadomości

  • 1 komentarzy
  • 12542 wyświetleń

Uwaga na oszustki

13.11.2007 roku ok. godz. 13.00 dyżurny KPP w Grajewie otrzymał zgłoszenie od ekspedientki sklepu z zabawkami na Placu Niepodległości, że kobieta narodowości romskiej dokonała kradzieży 100 zł na jej szkodę. Policja zatrzymała podejrzaną, kobieta przyznała się do popełnionego czynu i zwróciła skradzione pieniądze. Oszustka została ukarana mandatem.

12.11.2007 ok. godz. 18.00 dyżurny KPP w Grajewie otrzymał zgłoszenie o kradzieży przewodu miedzianego.  Funkcjonariusz, który udał się na ul. Ekologiczną ujawnił nieletnich (15 i 17-latka) opalających przewody miedziane Ustalono, iż wcześniej sprawcy ukradli przewody o wadze 4 kg z nie zamkniętej piwnicy przy ul. Targowej w Grajewie. Prowadzone jest postępowanie o wykroczenie.

e-Grajewo.pl

Komentarze (1)

Czekamy już 20 lat na zrobienie ulicy EKOLOGICZNEJ. Może w końcu Pan Burmistrz weżmie ją pod uwage. Tam ludzie maja ponad 150 garaży

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.