Wiadomości

  • 10 komentarzy
  • 17084 wyświetleń

Ursus 5714 w Niećkowie

W dniu dzisiejszym (6 grudnia 2007 r.) uczniowie Zespołu Szkół w Niećkowie otrzymali znakomity "mikołajkowy prezent". Dzięki staraniom nauczycieli i współpracy z organem prowadzącym - Starostwem Powiatowym w Grajewie szkoła otrzymała dotację z Ministerstwa Rolnictwa na zakup nowego ciągnika, który będzie wykorzystywany podczas kształcenia praktycznego w zawodach technik rolnik i technik mechanizacji rolnictwa. 

     Za pozyskane środki zakupiony został Ciągnik rolniczy Ursus 5714 o wartości 100.000 zł.

    "Od dawna wiadomo, że szkolenie zawodowe wymaga od nauczycieli i szkoły ciągłej dbałości o aktualność i nowoczesność posiadanego zaplecza pomocy dydaktycznych. Ubiegłoroczne wyniki egzaminów zawodowych pokazały, że podejmowane przez nas działania przynoszą oczekiwane rezultaty. Jednak nie spoczywamy na laurach, tylko wciąż staramy się podwyższać poziom kształcenia. Zakupiony sprzęt jest własnością szkoły, ale co najważniejsze jest własnością naszych uczniów, to oni będą wykorzystywali jego zalety, a dzięki temu, będą podwyższali swoje kwalifikacje. Ciągnik to nie wszystko, obecnie kończymy wyposażanie kolejnej, nowoczesnej pracowni żywienia, dla zawodów technik organizacji usług gastronomicznych i technik żywienia i gospodarstwa domowego.

Zdjęcia

Niezwykle ważne jest to, że w naszych działaniach możemy liczyć na wsparcie organu prowadzącego, tu szczególne podziękowania należą się Panu Staroście Jarosławowi Augustowskiemu, wszyscy wiemy, że działając wspólnie, można osiągnąć znacznie więcej i tą zasadę staramy się w naszej szkole pielęgnować" - Dyrektor Zespołu Szkół w Niećkowie mgr Artur Kuczyński

piątek, 19 lipca 2024

Weekend w Rajgrodzie

Komentarze (10)


No to bedzie jazda. Dla tak ekskluzywnego pojazdu burmistrz Szczuczyna powinien poprawić drogę do Niećkowa.

Dobry model, nieżle sie prowadzi, i te wspomaganie, cacko; ps tylko czasem mogą sie dziać cuda z rozrusznikiem i spręzarko, powodzonka z obsługo tej maszynki...

To sie nazywa maszyna

lepszy bylby juz jakis zetorek ursusy sa dobre ale jak cos sie zacznie dziac to nie wiadomo co mu jest

Taaa, cacko...
Aby jak najrzadziej serwisanci przyjeżdżali. Nawet farba na tym ciągniku nie jest z Polski. Zetor faktycznie byłby lepszy, albo Ursus typu 1224 lub podobny.

Poza tym jak do takiego użytku wystarczyłby 5314...

to sobie chlopcy poszaleja

Zetor to smok na paliwko... Ursus jest OK! Prosty, dostępne części i znany wszystkim! A jeśli biega o model 5714, to ma on 81 KM, więc jest tak po środku, nie za duży i nie za mały, da się zastosować do większości prac w polu i gospodarstwie. Dobry wybór!

smok to smok ale przy tej samej mocy zetor ma lepsze mozliwosci do zetora tez czesci sa dostepne wiele pasuje od tzw 60 w usrsusie trzeba zwrocic uwage na uklad paliwowy

hehehe pierwsze zdjęcie mnie rozbroiło hehe. Drużyna pierścienia :)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.