poniedziałek, 8 sierpnia 2022

Kraj

  • 1 komentarzy
  • 1834 wyświetleń

Ukradli 100 metrów przewodu


Suwalscy policjanci zatrzymali na gorącym uczynku 29 i 38- latka, którzy ukradli blisko 100 metrów przewodu światłowodowego. Jeden z nich uciekając zawisł na płocie przebijając sobie nogę. Sprawcom grozi teraz kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Wczoraj w nocy około godziny 1.00 dyżurny suwalskiej Policji powiadomiony został o kradzieży na jednej z posesji przy ulicy Noniewicza. Policjanci od razu pojechali we wskazane miejsce. Tam zauważyli dwóch mężczyzn, z których jeden znajdował się za ogrodzeniem i podawał drugiemu stojącemu na zewnątrz posesji zwój kabla. Na widok funkcjonariuszy mężczyźni próbowali uciekać. Pierwszego z nich mundurowi zatrzymali od razu. Natomiast drugi usiłując przeskoczyć przez metalowy płot poślizgnął się i zawisł na nim wbijając w nogę ogrodzeniowy pręt. Na miejsce wezwane zostało pogotowie ratunkowe oraz strażacy, którzy przy pomocy specjalistycznego sprzętu wycięli część ogrodzenia, aby zdjąć mężczyznę z płotu. Po udzieleniu pomocy medycznej zatrzymani 29 i 38-latek trafili do policyjnego aresztu, natomiast warty ponad 700 złotych przewód światłowodowy wrócił do właściciela. Teraz postępowaniem mężczyzn, którzy jeszcze dziś usłyszą zarzuty, zajmie się sąd. Grozi im kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności. – oficer prasowy KMP w Suwałkach

Komentarze (1)

bardzo to smieszne ?

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.