wtorek, 9 sierpnia 2022

Wiadomości

  • 5 komentarzy
  • 3681 wyświetleń

Ukradł paliwo i uciekał przed Policją

Najpierw zatankował paliwo i nie płacąc odjechał. Później nie zatrzymał się do kontroli i przez 40 kilometrów uciekał przed policjantami. Kierowca i jego pasażerka wpadli, kiedy do poszukiwań dołączył policyjny dron. Wypłoszył on uciekinierów ukrywających się w zaroślach. Okazało się, że 29-letni kierowca fiata miał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów, a policjanci przy 24-latce znaleźli marihuanę. Oboje usłyszeli zarzuty

 

Policjanci otrzymali zgłoszenie, że kierowca fiata zatankował paliwo za ponad 400 złotych i bez płacenia odjechał w kierunku Białegostoku. Funkcjonariusze natychmiast zaczęli szukać wskazanego samochodu. Już kilka minut później, policjant z drogówki w Knyszynie, zauważył to auto, w którym jechały dwie osoby. Gdy mundurowy chciał zatrzymać fiata, kierowca najpierw zjechał na pobocze, a widząc zbliżającego się policjanta, gwałtownie ruszył i zaczął uciekać. Funkcjonariusz natychmiast ruszył za nim w pościg informując pozostałe patrole. Kierowca zatrzymał się dopiero po blisko 40 kilometrach, kiedy jego auto ugrzęzło na podmokłym terenie w rejonie Giełczyna. Tam kierowca wraz z pasażerką porzucili auto i pieszo uciekli w pobliskie zarośla.

Z uwagi na podmokły i obszerny teren sąsiadujący z Biebrzańskim Parkiem Narodowym, działania policjantów wspierał pies tropiący oraz dron. Czworonożny funkcjonariusz podjął trop w kierunku jednego z pobliskich lasów. Tam do działań włączyli się mundurowi z dronem, który tuż po wzniesieniu, wypłoszył ukrywających się w wysokiej trawie uciekinierów. 29-letni kierowca fiata oraz jego 24-letnia pasażerka od razu wpadli w ręce mundurowych. Jak ustalili policjanci, mężczyzna miał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych za jazdę pod wpływem alkoholu. Natomiast przy pasażerce policjanci znaleźli zawiniątko z suszem. Wstępne badanie narkotesterem wykazało, że jest to marihuana. Następnego dnia 29-latek usłyszał zarzuty kradzieży paliwa, niezatrzymania się do kontroli drogowej oraz niestosowania się do sądowego zakazu za co grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności. Z kolei 24-latka usłyszała zarzut posiadania środków odurzających. Za to przestępstwo grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

 

 

poniedziałek, 8 sierpnia 2022

Nietypowa kolizja w Piątnicy

poniedziałek, 8 sierpnia 2022

14 emerytura już wkrótce trafi do seniorów

Komentarze (5)

A może by tak zacząć jeszcze raz i po kolei? Po pierwsze - kiedy dokonano kradzieży paliwa. Po drugie - gdzie dokonano tej kradzieży.

Corleone .Zeznasz na policji ?

Cotleone. Coś takiego ciekawski?może zapytaj jeszcze jaka fryzure miała kobieta bez przesady!


Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.