wtorek, 21 września 2021

Wiadomości

  • 7 komentarzy
  • 13406 wyświetleń

Udaremnili próbę samobójczą

Policjanci z Moniek udaremnili próbę samobójczą. Aby uratować mieszkańca gminy Knyszyn, złamali gałąź, do której przywiązany był sznur. Uratowany mężczyzna został przewieziony do szpitala.

Dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Mońkach wczoraj około 21.30 otrzymał informację, że mieszkaniec gminy Knyszyn chce popełnić samobójstwo. Policjanci natychmiast udali się do matki zgłaszającego, na którą był zarejestrowany telefon. Tam uzyskali informację, że z telefonu korzysta jej syn, który zamieszkuje ze swoją partnerką w jednym z mieszkań na terenie gminy Knyszyn. Mundurowi udali się na miejsce i od partnerki dowiedzieli się, że mężczyzna opuścił miejsce zamieszkania i ustalili, gdzie może teraz przebywać. Podczas poszukiwań mieszkańca gminy Knyszyn, dyżurny z Moniek nawiązał kontakt telefoniczny z 31-latkiem i przekazał patrolowi jego obecne miejsce pobytu. Mundurowi natychmiast udali się na wskazane miejsce, gdzie zastali mężczyznę chwiejącego się na palcach i przywiązanego sznurem do gałęzi. Niezwłocznie złamali gałąź i tym samym uratowali mężczyznę. O powyższym powiadomili dyżurnego, który na miejsce wezwał karetkę pogotowia. Do przyjazdu ambulansu funkcjonariusze kontrolowali czynności życiowe mężczyzny. 31-latek został bezpiecznie przewieziony do szpitala.

Dzięki zaangażowaniu i sprawnemu, profesjonalnemu działaniu policjantów, mieszkaniec gminy Knyszyn został uratowany.

 

 

http://www.podlaska.policja.gov.pl/

Komentarze (7)

Zadzwonił na policję, że zamierza popełnić samobójstwo i to była bardzo rozsądna decyzja, uratował życie, a jednocześnie wysłał sygnał do zainteresowanych, że ma problem.

a po co ta cala akcja jak koles chce sie zabic to dajcie mu to zrobic a nie go niepotrzebnie ratujecie i pieniadze na akcje poszly a chlopaczyna dalej bedzie chcial sie zabic i tak i tak nic nie zmienicie

Urządził po prostu przedstawienie. Gdyby naprawdę chciał to zrobić, to nigdzie by nie dzwonił.

Mysza jestes chyba nienormalna.Proponuje zimny oklad na glowe.

Czlowiek z problemem ktory potrzebuje pomocy.a nie przedstawienie

Sami nie wiecie co depresja robi z człowiekiem, miałem to, jest ciężko, nie dziwie się temu chłopakowi.

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.