niedziela, 25 września 2022

Wiadomości

Twoje życie - Twój wybór

11 czerwca obchodzony jest Europejski Dzień Przeciwdziałania Handlowi Ludźmi. W kwietniu podlaska Policja wdrożyła działania "Twoje życie - Twój wybór" chcąc przestrzec przed  zagrożeniami związanymi z podjęciem pracy za granicą oraz działalności przestępczej firm i osób - pośredników na rynku pracy. Program ten jest skierowany do osób z terenu województwa podlaskiego, które rozważają możliwość wyjazdu za granicę.

W ramach działań podlascy policjanci razem ze stażystami prowadzą zajęcia z młodzieżą szkół ponadgimnazjalnych, w trakcie których poruszana jest tematyka handlu ludźmi. Dodatkowo w trakcie rozmów rozdawane są ulotki zawierające wszelkie informacje i ostrzeżenia dotyczące zagrożeń związanych z wyjazdem za granicę. Osoby dyżurujące przy policyjnych telefonach zaufania udzielają informacji w ramach działań "Twoje życie-Twój wybór". Na stacjach PKS i dworcach PKP rozdawane są także ulotki z wykazem niezbędnych rzeczy, które należy zabrać ze sobą wyjeżdżając z kraju oraz do kogo zgłosić się w razie uzyskania pomocy.
KWP B-stok

niedziela, 25 września 2022

BMW wypełnione papierosową kontrabandą

niedziela, 25 września 2022

Rosjanie uciekają przed poborem do wojska

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.