środa, 19 stycznia 2022

Wiadomości

  • 5 komentarzy
  • 16689 wyświetleń

Szczere podziękowania

Rodzice i rodzina zmarłych tragicznie Ani, Moniki i Ewy Sypytkowskich

Pragniemy podziękować Biskupowi Łomżyńskiemu ks. Tadeuszowi Bronakowskiemu za odprawienie Mszy Żałobnej. Obecność i bliskość Jego Ekscelencji była dla nas ogromnym wsparciem. Dziękujemy Proboszczowi parafii p.w. Trójcy Przenajświętszej Czesławowi Oleksemu za zorganizowanie i przeprowadzenie ceremonii pogrzebowej, szczególne pożegnanie naszych córek co zostało wyrażone w słowach wypowiedzianych podczas homilii oraz wszystkim celebrującym tę ceremonię, również ministrantom, scholi, siostrom zakonnym.

Wyrażamy wielki szacunek dla dyrekcji Zespołu Szkół w Niećkowie i składamy podziękowania Arturowi Kuczyńskiemu, Dariuszowi Koniecko oraz nauczycielom za ogromną pomoc i organizację ostatniej drogi naszych dziewcząt. Państwa zaangażowanie w przygotowania i osobiste uczestnictwo w modlitwie, było dla nas bardzo ważne. 

Drodzy uczniowie z całego serca dziękujemy również Wam za obecność, całonocne czuwanie i udział w oprawie pogrzebu. Za piękny śpiew szkolnemu zespołowi, za to, że byliście z nami oraz Anią, Moniką i Ewą. Dziękujemy rownież władzom Grajewa i okolicznych miejscowości prezesowi Przedsiębiorstwa Usług Komunalnych, Policji, Straży Pożarnej, Straży Miejskiej za zrozumienie, pomoc i zadbanie o bezpieczeństwo w czasie przemarszu konduktu żałobnego. Wyrażamy wdzięczność przedstawicielom okolicznych szkół, zakładów pracy oraz społeczeństwu, które zechciało uczestniczyć w pożegnaniu naszych córek, złożyć kwiaty. Dziękujemy państwu Jadwidze i Bogdanowi Kamińskim z Domu Pogrzebowego w Grajewie za serce i pomoc, które włożyli w przygotowania uroczystości pogrzebowych.

Składamy uszanowanie wszystkim bliskim, którzy przyjechali z najdalszych zakątków i połączyli się z nami w trudnych chwilach przeżywając wspólnie ból i cierpienie.

Trudno wymienić nam tu wszystkich - ktokolwiek udzielił wsparcia niech przyjmie szczere podziękowania.

Zdjęcia z pogrzebu

 

Pożegnanie - ostatnia droga
Tragedia pod Szczuczynem
Tragiczny wypadek na 61

 

Komentarze (5)

Szacunek dla tych dziewczyn ( dzieci) i ich rodziców największe podziekowania a nie dla kapłanów którzy za kasę pracuje . Kościól to my wierni a o tym ostanio zapomina się . Nie wiem czy ten komentarz zostanie zamieszczony,

Mimo iz nie znałam waszych córek to czuje ogromny żal, tęsknote, jakies pragnienie poznania ich ale niestety poznam je dopiero w drugin życiu tam na górze.Najszczersze kondolencje dla państwa Sypytkowskich i Bieleckich.

wspulczuje dla rodzicow dziewczat znalam anie uczylam sie z nia 4 lata jak mama mnie poinformowala ze zginela nie uwierzylam w to do tej pory jak pomysle tp placze . naj szczersze kondolencje dla rodzin dziewczaat

Droga Rodzino Dziewcząt ;(
Zawsze będziemy z Wami...
Zawsze...
;(

dziewczyny to już rok jak was nie ma ale zawsze bede pamietać o was

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.