Wiadomości

  • 8 komentarzy
  • 11731 wyświetleń

Straż Miejska informuje

23.10.2007r.
KTO KOLWIEK WIDZIAŁ, KTO KOLWIEK WIE...
Otrzymano zgłoszenie od pracownika Urzędu Miasta odnośnie ustalenia miejsca przebywania mężczyzn wezwanych na Komisję Wojskową. Po udaniu się patrolu strażników na miejsca zamieszkania z przeprowadzonego wywiadu środowiskowego dowiedziano się o sprzedaży mieszkania,  lub też  wyprowadzce  poszukiwanych. Strażnicy  nie zaprzestają  w  działaniach  i  są w trakcie ustalenia miejsc przebywania.

25.10.2007r.
ZABAWY UCZNIÓW
Pracownicy układający chodnik przed jedną z grajewskich szkół, zwrócili się o pomoc w ujęciu „przezabawnej” młodzieży. Uczniowie przeszkadzali w pracy, w czasie przerwy pracowników chowali narzędzia lub też zostawiali swoje ślady na przygotowanym do położenia płytek gruncie. Przeprowadzono rozmowę z dyrekcją szkoły w celu poinformowania uczniów szkoły o docenieniu czyjeś ciężkiej pracy – co przyniosło efekty.

26.10.2007r.
JAK NAJBLIŻEJ SKLEPU
Wielu kierowców robiąc zakupy i załatwiając sprawy "dnia codziennego" parkują swoje pojazdy gdzie popadnie aby tylko mieć jak najbliżej. Nie oszczędzają przy tym uprawnionych do korzystania z tych „chodników” pieszych. Mimo oznakowania pionowego i poziomego kierowcy parkują centralnie na przejściu dla pieszych. Jeżdżą "na pamięć"? czy też za nic mają pozostałych użytkowników - w tym pieszych. Strażnicy podjęli działania mające na celu zminimalizowanie tego zjawiska.

30.10.2007r.
ZASPANY MIESZKANIEC
Wśród  wielu  zadań  strażników  miejskich  znajdują się  rozwiązywanie   problemów  związanych z nadużywaniem alkoholu. Tym razem młody mieszkaniec naszego miasta wracając z „nocnej imprezki”, przysiadł aby odpocząć, a następnie zasnął na jednym z grajewskich skrzyżowań. Nadmiar alkoholu spowodował "senność".

03.11.2007r.
WIELBICIEL WRAŻEŃ
Jeden z mieszkańców Grajewa "utopił" swoje problemy w alkoholu. Gdy przyszło wracać do domu po zakrapianej imprezie, nogi odmówiły mu posłuszeństwa. "Odpoczywał" na torowisku – bocznicy  PKP    dopóki nie zainteresowali się nim strażnicy. Nagle przerwano sen, poinformowano o fakcie iż za 20 min. będzie nadjeżdżał pociąg, czego nie był w stanie zrozumieć, a następnie odprowadzono mężczyznę do miejsca zamieszkania.
Na dzień następny został on wezwany na Komendę Straży Miejskiej w Grajewie, gdzie został poinformowany o przebiegu dnia poprzedniego, a następnie ukarany mandatem karnym.

wtorek, 6 czerwca 2023

TEAM 4 - dwa kółka i kolejka

poniedziałek, 5 czerwca 2023

Kondolencje p. Wiolecie Zielińskiej

Komentarze (8)

Ktoś chyba ma zacięcie kabaretowe.


niezła ta straż miejska pijanego owszem oni zatrzymają ale młodzież która po szpitalu wypisuje bzdurne rzeczy to chyba już problem , a widzac nowa elewacja zresztą szkoda słow to i tak nic nie da

o jais nowy styl podoba mi się aby tak dalej

KRÓLOWA TO ZDJĘCIE Z TOROWISKA PIJANEGO TO DLA CIEBIE NIE JEST NIC CHCIALABYS ABY ZGINĄŁ?CIEKAWE,STRAZ NIE PRACUJE W NOCY TAKZE ZGLOS TO POLICJI

Nie sztuką jest karać a uświadamiać.

Dla kogo jest Straż Miejska?Czy tylko dla zysku?

STRAZ JEST DLA WSZYSTKICH ALE JA WOLAłBYM ABY ZAMIAST CIąGAć PIJANYCH BYLI OBECNI NA OSIEDLACH I PRZY SZKOłACH.POWTARZAM JESZCZE RAZ POLICJA POLICJA I POLICJA GDZIE ONI Są!!!!!!

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.