piątek, 7 października 2022

Wiadomości

  • 8 komentarzy
  • 13447 wyświetleń

Straciła panowanie nad autem

 Lanos wypadł z drogi i uderzył w drzewo. Ranna kobieta w szpitalu.

W gminie Stare Juchy doszło do groźnego wypadku drogowego. Na łuku drogi kierująca daewoo lanos prawdopodobnie nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze i straciła panowanie nad pojazdem. W wyniku tego samochód wypadł z drogi i uderzył w przydrożne drzewo. Nieprzytomna kobieta trafiła do szpitala. Policjanci wyjaśniają wszystkie okoliczności tego wypadku.

W poniedziałek po godzinie 12.00 na odcinku drogi Wężówka-Panistruga w gminie Stare Juchy doszło do groźnego wypadku drogowego. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 20-latka kierująca daewoo lanosem na łuku drogi prawdopodobnie nie dostosowała prędkości do warunków drogowych  i straciła panowanie nad pojazdem. W wyniku tego samochód wypadł z dogi i uderzył w przydrożne drzewo.

Karetka pogotowia zabrała nieprzytomną kobietę do szpitala.

Policjanci wyjaśniają wszystkie okoliczności tego wypadku i zwracają się z prośbą do wszystkich, którzy byli świadkami tego zdarzenia drogowego o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 997 lub osobisty w Komendzie Powiatowej Policji w Ełku przy ul. Chopina 10. -  KPP Ełk

piątek, 7 października 2022

Akcja "Sprzątanie Jeziora Toczyłowo" (9.10)

piątek, 7 października 2022

Wierzbowo. Jesienny Piknik Rodzinny (15.10)

Komentarze (8)

O ile wiem, to Stare Juchy są w powiecie ełckim. Skąd taka wiadomość na e-grajewo? No chyba,że dla przestrogi, albo nie ma lokalnych wypadków.

Prawie codziennie czytamy na tej stronie o wypadkach w naszej okolicy. Czy musimy jeszcze patrzeć na te smutki w powiecie ełckim?

"e-Grajewo.pl - portal informacyjny Grajewo i OKOLICE" jak byk napisane w nagłówku strony od lat.

Stare Juchy na pewno nie są okolicami Grajewa!

a mnie interesuje co dzieje sie "na ełku" - jeżdżę tam do pracy o! a dużo ludzi odwrotnie właśnie mieszkają w ełku i przemieszczają sie w strone grajewa- pozdro

grajewiak i ełczak -to dwa brataki przecież ;)

KOBIETA ZAWSZE NIEUMIE PROWADZIC

do CHŁOP za to faceci jeżdzą po pijaku

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.