Wiadomości

Spotkania informacyjne w US

Najważniejsze zmiany w PIT, CIT, VAT i Ordynacji podatkowej, zaprezentują podatnikom w trakcie najbliższych spotkań informacyjnych, urzędnicy podlaskiej skarbówki

Głównym tematem spotkań organizowanych przez podlaskie urzędy skarbowe, będą najważniejsze zmiany w podatku dochodowym od osób fizycznych (PIT) i prawnych (CIT), a także zmiany w podatku od towarów i usług (VAT) oraz Ordynacji podatkowej, które wchodzą w życie w 2017 roku.

Jednym z zagadnień omawianych w trakcie spotkań, będzie również utworzenie od 1 marca 2017 r. Krajowej Administracji Skarbowej (KAS), która powstanie z połączenia dotychczasowych struktur administracji podatkowej, Służby Celnej i kontroli skarbowej.

Poniżej znajduje się harmonogram spotkań w urzędach skarbowych woj. podlaskiego. Szczegółowe informacje o spotkaniach dostępne są bezpośrednio na stronie internetowej każdego z urzędów.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych.


Radosław Hancewicz
Izba Administracji Skarbowej w Białymstoku
 

GRAJEWO - 23.02.2017 r. godz. 11.00
Prosimy o zgłaszanie chęci uczestnictwa w spotkaniu telefoniczne pod nr 86 272 32 45 wew. 26 bądź osobiście w pokoju nr 1. Ułatwi to organizację spotkania.

Samodzielny Referat Obsługi Bezpośredniej
Urząd Skarbowy w Grajewie
ul. Elewatorska 8
19-200 Grajewo
 86 272 32 45 wew. 26 
e-mail: ewa.jakacka@pd.mofnet.gov.pl

 

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.