niedziela, 21 kwietnia 2024

Oferty i promocje

SPOŁEM PSS (info)

Nagrody  programu „ POLSKIE SKLEPY – DOBRY WYBÓR”  czekają !

Program „POLSKIE SKLEPY – DOBRY WYBÓR” zorganizowany przez SPOŁEM PSS w Grajewie Sp. z o.o. zgromadził ponad 4 tysiące aktywnych klientów, którzy zebrali już ponad 3 miliony punktów.

Ponad 1.800 osób może już odebrać nagrody!

Ilość zgromadzonych punktów uprawniającą do odbioru nagród możesz sprawdzić na stronie www.pssgrajewo.pl wybierając zakładkę „KONKURSY” a następnie „Ranking w programie lojalnościowym POLSKIE SKLEPY – DOBRY WYBÓR” oraz na sprawdzarkach cen w następujących sklepach GAMA :
- sklep nr 8 , Szczuczyn, ul. Łąkowa 1,
- sklep nr 9, Grajewo, ul. Konopska 19A.

Pamiętaj!
Jeśli zgromadziłeś odpowiednią ilość punktów, na wybraną nagrodę z katalogu , to przyjdź do biura SPOŁEM PSS w Grajewie Sp. z o.o. przy ul. Piłsudskiego 13, Ip., pok. nr 3 od poniedziałku do piątku / w dni robocze/ w godz. 8.00 – 14.00 i odbierz nagrodę! Łączna ilość punktów w rankingu programu jest pomniejszana o punktową wartość odebranej nagrody.
Podczas wyłaniania zwycięzców nagród głównych łączna ilość zgromadzonych na danej karcie punktów będzie sumowana poprzez dodanie wartości punktowej odebranych nagród oraz pozostałej niewykorzystanej na nagrody ilości zebranych na danej karcie punktów.

Pamiętaj!
Program trwa do 30.09.2013r., więc kupując w sklepach Organizatora programu zwiększasz swoje szanse na nagrody gwarantowane oraz w rywalizacji o dodatkowe nagrody – niespodzianki.

Nie zapominaj!

POLSKIE SKLEPY to dobry wybór !

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.