Kultura i rozrywka

  • 1 komentarzy
  • 484 wyświetleń

Ruszyła przedsprzedaż karnetów na Rock na Bagnie

RUSZYŁA PRZEDSPRZEDAŻ KARNETÓW!!!

 

ROCK NA BAGNIE XII, 1-2.07.2022r., GONIĄDZ, PODLASKIE.

Ruszyła przedsprzedaż karnetów na Rock na Bagnie XII, który odbędzie się jak zwykle w Goniądzu, w pięknych okolicznościach przyrody Biebrzańskiego Parku Narodowego w powiecie Monieckim na Podlasiu. 

 

Pierwsza pula karnetów na 2 dni festiwalu w przedsprzedaży kosztuje 160zł i potrwa do 31 stycznia 2022r. 

 

Line’up festiwalu jest ciągle ustalany, ale już teraz wiemy, że na pewno na nim zagrają: KARCER (koncert z okazji 40 lat istnienia zespołu), CAŁA GÓRA BARWINKÓW, ABSOLUTE BEGGINERS grający w hołdzie legendarnym THE JAM, PULL THE WIRE, TRANSGRESJA, PSYCHO BEETS, OYATE, MAX CADY, DAREK DUSZA AND DEMONY, GORGONZOLLA… 

 

Raz w tygodniu organizatorzy ogłaszają kolejnego wykonawcę, których docelowo ma być ponad 20 więc spodziewajcie się jeszcze wielu ciekawych nazw z Polski i zagranicy. 

 

Tradycyjnie już młodzi wykonawcy będą mieli szansę załapać się na występ jako otwieracze festiwalu dzięki przesłuchaniom, o których niebawem pojawią się stosowne informacje. 

 

Jak co roku w Goniądzu nie zabraknie też imprez dodatkowych, takich jak spotkania z ciekawymi ludźmi, promocji książek o tematyce muzycznej, jarmarku lokalnej żywności, kina festiwalowego, wystaw itp, które dodatkowo uatrakcyjniają przybyłym na festiwal osobom pobyt w Goniądzu.  

 

Karnety na festiwal są dostępne w promocyjnej cenie 160zł do końca stycznia 2022r. Następnie cena będzie nieznacznie rosła, aby w dniu festiwalu ostatecznie zatrzymać się na kwocie 190zł.

 

Przedsprzedaż prowadzi:

GoOut: https://goout.net/pl/rock-na-bagnie-2022/szdvfls/


Więcej informacji: 

www.rocknabagnie.com.pl

www.facebook.com/RockNaBagnieofficial

 

Komentarze (1)

To ci co jedni z pierwszych wprowadzili segregację ludzi, wpuszczając na tę imprezę tylko zaszczepionych.

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.