wtorek, 28 maja 2024

Kraj

  • 9 komentarzy
  • 5120 wyświetleń

Rozdrażniły go obnażone genitalia


Bielscy policjanci zatrzymali 20-letniego mieszkańca Wyszek, który zniszczył figurę ogrodową przedstawiającą nagiego biblijnego Dawida. Teraz młody mężczyzna za swoje postępowanie odpowie przed sądem.

25 czerwca br. funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Bielsku Podlaskim zatrzymali 20 -letniego mieszkańca Wyszek, który zniszczył gipsową figurę. Sprawca w lutym bieżącego roku po pokonaniu ogrodzenia przedostał się na prywatną posesję, a następnie zniszczył rzeźbę ogrodową, przedstawiającą nagiego biblijnego Dawida. Młody wandal oderwał głowę posągowi. Pokrzywdzony oszacował swoje straty na kwotę 400 zł. 

20-latek przyznał się do zarzucanego mu czynu, tłumaczył policjantom, że będąc pod wpływem alkoholu zniszczył posąg, ponieważ "rozdrażnił" go widok figury nagiego mężczyzny, znajdującej się na posesji tuż przy ulicy. Szczególnie zdenerwował go fakt obnażonych genitaliów. Dodatkowo sprawca po oderwaniu rzeźbie głowy, swoim telefonem komórkowym wykonał kilka zdjęć ze zniszczoną figurą i umieścił je na stronie jednego z portali społecznościowych. Policja zabezpieczyła telefon komórkowy ze zdjęciami. Teraz młody mężczyzna za swoje postępowanie odpowie przed sądem - KWP Białystok


Komentarze (9)

Do Choroszczy, debila!

jak połowa grajewiaków, choć ten z bielska

Skoro nagość go drażni jak współżyje z kobietą? w bieliźnie?

W tym wypadku zastosować zasadę myśliwych: eliminować chore osobniki, poprzez odstrzał!

Dziwny brak konsekwencji w postępowaniu, skoro zdenerwowały go genitalia, to dlaczego oderwał głowę? Czyż nie byłoby rozsądniej okryć nagiego (zwłaszcza w lutym), gdyż jak mówi pismo - "Głodnych nakarmić, Spragnionych napoić, a nagich przyodziać...". Ale "Nagim w lutym głowę urwać"?? z tym się nigdy nie spotkałem...

black...może telepatycznie ? ::)

Hej! Ależ nie wpadliście kochani na wniosek, moim skromnym zdaniem oczywisty! Rozdrażniły go genitalia, ponieważ były o wiele Większe od jego własnych!!! :D Stąd agresja i oderwanie głowy "rywalowi". Skromne genitalia.. Skromny móżdżek agresora, pozdrawiam ;)

Typowe zachowanie gościa z małym fiutkiem. Kompleks, kompleks, kompleks. I lepiej jak by nie zachodził do publicznych szaletów bo wtedy mogłoby to się źle skończyć.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.